Podsumowanie mojego sezonu 2013

/ 2 komentarzy

Witam wsyzstkich serdecznie... Ostatni miesiąc mimo braku zimy i sprzyjającej pogodzie na wędkowanie nie był dla mnie zbyt obfity w wypady nad wodę, niestety z powodów zdrowotnych musiałem odpuścić sobie końcówkę tego sezonu. Z pewnością ud ami się wyskoczyć jeszcze przed końcem roku ( czy to na spining, a byc może jeżeli pogoda pozwoli na lód), ale mimo to sezon uznaje już za zakończony i tym samym chciałbym go w kilku słowach podsumować:) Więc był to sezon o zmiennym szczęsciu, z wynikami było różnie a z częstotliwością wypadów w stosunku do lat ubiegłych troszkę się pogorszyło... Oczywiście ambicje jak zwykle jako zapalony wędkarz i miłośnik wędkarstwa miałem ogromne i niemal zawsze sa one niezaspokojone, zawsze przecież dazymy do dieału którym nigdy nikt sie nie stanie i zawsze stawiamy sobie coraz wyższe cele:) Mimo to ogólnie jestem zadowolony, udało mi sie zlowić sporo ładnych okoni i szczupaczków, troszke gorzej było z sandaczem, który był w tym roku sprytniejszy ale kilka łądncyh sztuk i tka pało moim łupem:) Jeżeli chodzi o biała rybę wyniki były dośc dobre i niemal zawsze dopisywało mi szczęscie, jednak ilość nie zawsze przekłądała się na wielkosc oraz okazy dorodnych osobników. Zdecydowanie najgorzej wypadłem ejzeli chodzi o większe okazy leszczy, których złowiłem stosunkowo mało, lepiej było z linami, płocią czy tez wzdręgą....Jezeli chodzi o Grand Prix mojego rodizmego koła nr 132 w Tarnowie Podgórnym nie zrealizowałem swego celu jakim było podium w końcowej klasyfikacji, większość zawodów zalicyzłem do udanych aczkowliek dalekich od ideału w moim wykonaniu, były tez potknięcia, koniec końców uplasowałem się na miejscu 7 w generalce co i tak nie ejst złym wynikiem i oczywiście narzekać nie mogę:) Mam już pełno planów i pomysłów na nowy sezon aby był ciekawszy, bardziej urozmaicony i obfity w sukcesy, ale to wszystko przede mną, jeżeli czas pozwoli chciałbym od nowego roku chociaz w kilku zdaniach opisywać każdy swój wypad na ryby i mam nadzieje, że mi się to uda więc zapraszam wszystkich kolegów do zerknięcia na moje wpisy w wolnej chwili, życze równiez wszystkm Wesołych Swiąt , spokojnych i spędzonych wsód najblizszych a na Nowy Rok oczywiście jak najwiecej sukcesów wędkarskich i przyjeności jaką daje nam łowienie:) Serdecznie Pozdrawim kolegów WEDKARZY:)))

 


4.7
Oceń
(13 głosów)

 

Podsumowanie mojego sezonu 2013 - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
0
Niestety nie zawsze udaje się nam zrealizować wszystkie założenia i plany. ja w tym roku nie zdążyłem się wybrać wiosną nad Wełnę, jednak mam nadzieję, że w 2014 ten plan zrealizuję. pozdrawiam, trzymam kciuki za sukcesy w 2014. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku. (2013-12-23 12:27)
TomekooTomekoo
0
Ten rok był 013 , i mnie się nie sprawdziła ta końcówka ;-) tylko trzeba czekać na nowy sezon z cierpliwością ;-) Zawsze może być gorzej ;-) Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze w święta i nowy rok ;-) 5* (2013-12-23 19:13)

skomentuj ten artykuł