Podziękowania za oddane głosy

/ 6 komentarzy

Emocje związane z wyborem „bloggera roku” towarzyszyły nam od dłuższego czasu, aż do samego dnia Wigilii, kiedy to już praktycznie podczas Wigilijnej wieczerzy zostały ogłoszone wyniki. O ile okres samego zgłaszania kandydatur przebiegał w miarę spokojnie, a tyle po ogłoszeniu zakwalifikowanych blogów, a następnie pierwszych procentowych wyników głosowania atmosfera gęstniała.
Miło było znaleźć się w gronie wybranych do ostatecznej rozgrywki, miło jest w ogóle wiedzieć, że spora rzesza Kolegów czyta nasze bazgroły. Za wszystkie dobre komentarze, oddane głosy, a także i krytyczne niekiedy ale merytoryczne uwagi, należą się serdeczne podziękowania, co niniejszym w dniu dzisiejszym czynię.
Dziękuję i jeszcze raz dziękuję za oddane głosy. Dziękuję za możliwość współzawodnictwa i jeszcze raz gratuluję zwycięzcy i zwycięzcom, którymi są wszyscy uczestnicy portalu wedkuje.pl
Jednocześnie pamiętajmy proszę, że „Blogi zawierają osobiste przemyślenia, uwagi, komentarze, rysunki, nagrania (audio i wideo) - przedstawiają w ten sposób światopogląd autora” http://pl.wikipedia.org/wiki/Blog i że w związku z powyższym nie zawsze muszą być idealnymi rozwiązaniami, czy też najlepszymi wskazówkami.
Pamiętajmy też o samej idei bloga i temu co powinno przyświecać Blogerowi. Mam nadzieję, że czytelnie przedstawia to obrazek z tekstem pozyskany z Google i załączony do materiału. Osobiście dla mnie prowadzenie bloga związane jest z godzinami spędzonymi nad wodą, z godzinami poświęconymi obróbce materiału zdjęciowego, czasem poświęconym składaniu tekstu. Jest ro dla mnie proces, który wciągnął mnie całkowicie i który sprawia mi wielką przyjemność.
Dziękuję jeszcze raz serdecznie za dobro jakie mnie spotkało i z niecierpliwością czekam prawdopodobnie na ostatni tegoroczny wypad nad wodę, a nastąpi to w najbliższą sobotę i niedzielę.

 


5
Oceń
(30 głosów)

 

Podziękowania za oddane głosy - opinie i komentarze

marecki27-1979marecki27-1979
0
I oto chodzi,czekałem który z was finalistów napisze podziękowania,bo czym jest dla blogera pisanie tekstów których nikt nie czyta? Gratuluję jeszcze raz,wstawiam 5***** Tak się podjarałem że może sam zacznę pisać. (2013-12-27 14:14)
AmitafAmitaf
0
Marku, gratki! Również za to, o czym i na czym (Blog) piszesz. Podzielam w pełni Twoje osobiste dzielenie się swoimi przemyśleniami oraz pomysłami na forum...Pozdrawiam. (2013-12-28 06:56)
Zibi60Zibi60
0
Pisz dalej i dziel się z przyjaciółmi swymi przemyśleniami Marku, masz do tego dar. 5* (2013-12-28 10:12)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Jak zwykle coś z klasą i dość ..., po prostu fajne ***** zostawiam.... (2013-12-28 16:07)
paawel1paawel1
0
Mareczku jako pierwszy poleciłem twój blog do nominacji i dalej myślę że to było najlepsze posunięcie z mojej strony. Może w przyszłym roku uda się Tobie :-) (2013-12-28 20:54)
rysiek38rysiek38
0
Nie masz za co dziękować kolego bo jesteś klasa samą w sobie , zresztą jak wielu też innych kolegów. Wszystkich miło poczytać bo nieraz nawet niby nieciekawy teks zawiera jedno zdanie które jest esencją całości i zakrywa wszelkie niedociągnięcia - Gratki kolego ! (2013-12-28 21:35)

skomentuj ten artykuł