Podziel się pomysłem i wygraj kołowrotek Catana 2500 Fb


Ogłaszamy konkurs dla członków grupy Shimano. Wystarczy podzielić się z nami pomysłem na hasło reklamowe, bądź wierszyk na temat firmy Shimano, by mieć szansę na zdobycie kołowrotka Shimano Catana 2500 Fb. UWAGA! Konkurs adresowany jest wyłącznie do osób należących do grupy Shimano na wedkuje.pl. Zapraszamy do zabawy!

Wspólnie z firmą Normark Polska – wyłącznym dystrybutorem sprzętu Shimano, ogłaszamy nowy konkurs. UWAGA! Kierujemy go wyłącznie do osób należących do grupy Shimano:
kliknij tutaj - >Dołącz do grupy< - kliknij tutaj

Wystarczy podzielić się z nami swoim pomysłem na hasło reklamowe, bądź wierszyk na temat firmy Shimano, by mieć szansę na atrakcyjną nagrodę w postaci kołowrotka Catana 2500 Fb. Propozycje zgłaszamy wyłącznie w formie wpisu w wątku poświęconym konkursowi, dostępnym w grupie Shimano. Zapraszamy do zabawy!

Na zwycięzcę czeka kołowrotek Shimano Catana 2500 Fb
Wspaniały design oraz 2 nierdzewne łożyska kulkowe i jedno wałeczkowe zapewniające płynną pracę spotyka się najczęściej w znacznie droższych kołowrotkach. Mocna i lekka aluminiowa szpula, stanowiąca standardowe wyposażenie, jest idealna zarówno do żyłek jak i do plecionek. Catana FB to uniwersalny model do różnych metod wędkowania. Jest wyważony w systemie Dyna-Balance, dzięki czemu pracuje wyjątkowo płynnie, a Super Stopper II ułatwia natychmiastowe zacięcie i hol ryby.


Regulamin:
1. Zgłoszenia do konkursu w formie komentarzy wpisów w wątku dotyczącym konkursu, widocznym w grupie Shimano na wedkuje.pl, przyjmujemy od dziś do 12 lutego godz. 23.59 włącznie.
2. UWAGA! Propozycje nadsyłane w trybie innym, niż w pkt. 1 nie będą uwzględniane w konkursie!
3. Jeden uczestnik ma prawo do tylko jednego zgłoszenia.
4. W przypadku zgłoszenia kilku prac przez jednego uczestnika jury konkursowe będzie brało pod uwagę jedynie pierwsze zgłoszenie.
5. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów nie związanych z konkursem, komentujących zgłoszenia, stanowiących formę oceny itp.
6. Wyboru najlepszej pracy dokona redakcja wedkuje.pl oraz przedstawiciel firmy Normark Polska.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 lutego.


Zapraszamy do zabawy!/ Sponsorem konkursu jest firma Normark Polska /

 


3.8
Oceń
(36 głosów)