Pokaz Matchpro 2014 - relacja i galeria


9 lutego 2014r. odbył się pokaz firmy Matchpro; (Milo, Drennan, ESP, Bacci, MClass). Po przyjeździe na pokaz wraz z kolegami z Poznania około 10 godziny ciężko było znaleźć miejsce do zaparkowania. Przed lokalem i we środku mnóstwo ludzi (pierwszy raz w życiu tyle ludzi widziałem na takim pokazie). Na początku zainteresowałem się tyczkami, które to będą dostępne w 2014 roku - było ich bodajże 10szt. Pomachałem wszystkimi i mogę powiedzieć tak: największe wrażenie zrobiła na mnie nowość na 2014 rok o nazwie Charisma. Pomimo, że waży ponad 900 gram jak wziąłem do ręki to absolutnie nie było czuć tej wagi, ponadto niesamowicie sztywna, po machnięciu natychmiast gasła szczytówka. Jak dla mnie rewelacja na takie wody do 25gram jeszcze w rozsądnej cenie. Dla tych co mają ograniczony budżet to polecam wędkę z 2012 roku Milo 1201 gdyż cena-jakość jest rewelacyjna (w opisie na pakazie 13m + 3 topy 5 el + top kubek, pokrowiec około 4400 zł) . Wędka dosyć sztywna jak Colmic 407 ale dłuższa -12,65m, duże wloty do szczytówki, topy w dobrej cenie. Poza tym czuć w niej moc przy wadze troszeczkę ponad 900gram.
Następnie udałem się na pokaz glin, które to firma Matchpro ma w ofercie od tego roku. Przedstawione zostały gliny różnego rodzaju dobrej jakości w różnych barwach i przyzwoitych cenach. Tyczki oraz gliny prezentowany były na świeżym powietrzu, fajnie, że pogoda dopisała. Reszta sprzętu była wystawiona w siedzibie firmy. Zobaczyłem przede wszystkim sporo batów, odległościówek, bolonek. Szczególnie zainteresowałem się bardzo dużym wyborem haczyków Milo a w szczególności hakami Drennana. Należy zaznaczyć iż te haki będą sporo w tym roku tańsze co jest fajną informacją. Prezentowane były też tej firmy proce a niedługo w ofercie będą doskonałe ołowiane oliwki - w tej chwili chyba najlepsze na rynku. Poza tym było bardzo dużo innego sprzętu; siatki, rolki, sztyce, podbieraki, spławiki i wszystko to co potrzebne dla dobrego wyczynowca.
Poza tym dla każdego był poczęstunek ( kiełbaska, kawka, herbatka, napoje chłodzące)
Pomimo przejechania ponad 300 km nie żałuję. poznałem wielu fajnych kolegów, zobaczyłem i porównałem fajny sprzęt. Pokaz oceniam na bardzo dobrze zoorganizowany i chętnie się pojawie za rok.
Pozdrawiam wszystkich kolegów z pokazu.

Zapraszam do odwiedzenia małej galerii z pokazu firmy Matchpro pod linkiem; 

https://picasaweb.google.com/115675238361455886868/9Lutego2014#

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Pokaz Matchpro 2014 - relacja i galeria - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł