Polska Szkoła Rękodzieła Wędkarskiego

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Polska Szkoła Rękodzieła Wędkarskiego to miejsce gdzie spotykacie Państwo wyroby  sprawdzonych polskich twórców przynęt wędkarskich. W dzisiejszych czasach nikt już chyba nie ma wątpliwości, że poza ogólną wiedzą dotyczących zwyczajów ryb, miejsca ich występowania i sposobu żerowania niezbędnym elementem sukcesu nad wodą jest posiadanie wyjątkowych i sprawdzonych przynęt. Każdego dnia niemal w każdym zakątku kraju w zaciszu małych warsztatów a czasem nawet i mieszkań powstają małe dzieła sztuki, które są odpowiedzią na rosnący popyt rynku na przynęty o unikalnej pracy, ściśle dopasowanych do potrzeb i zwyczaju różnych gatunków ryb drapieżnych. Dzięki temu, że każda przynęta powstaje w odrębnym procesie w ostatecznym rozrachunku kupujący otrzymuje produkt unikalny, często o wyjątkowej i niepowtarzalnej pracy. 

Rolą naszego sklepu jest prezentacja sylwetek rodzimych twórców, którzy w ciekawych wywiadach opowiadają nie tylko o swojej pasji, ale również o tym jak powstają ich przynęty, jak ich używać i w czym - w porównaniu z innymi - są wyjątkowe. Odwiedzający nasz sklep bez trudu dobiorą interesujący ich asortyment. Przynęty można dobierać zarówno według środowiska, w jakim zamierzamy wędkować jak i gatunków ryb, na jakie mamy chęć zapolować. Tak, więc znajdziemy tam przynęty na klenie, kiedy zechcemy łowić je na rzekach nizinnych a także przynęty szczupakowe, gdy naszym celem są łowiska jeziorowe. 

Tak nowatorski sposób prezentacji oferty pozwala każdemu precyzyjnie dobrać przynętę do bieżących potrzeb. Innym udogodnieniem dla kupujących jest połączenie zakupu przynęt z innymi akcesoriami, które dedykowane są do danej przynęty a więc nie musimy się już martwić, że kupując woblera dowolnej wielkości źle dobierzemy do niego wielkość kotwiczek lub agrafek, bo każdorazowo system podpowiada, które wielkości pasują do danego modelu. Dziś w Polskiej Szkole Rękodzieła Wędkarskiego swoją ofertę prezentuje już blisko 40 twórców a ich liczba wciąż rośnie. Zapraszamy do sklepu Wędkuję.pl, z którym Polska Szkoła Rękodzieła Wędkarskiego właśnie rozpoczęła współpracę i do zobaczenia nad wodą !

Przynęty naszych rękodzielników znajdziecie tutaj ->>>

http://sklep.wedkuje.pl/sklep,rekodzielo,2967.html


/Tekst sponsorowany przez Polską Szkołę Rękodzieła Wędkarskiego/

 


4.8
Oceń
(21 głosów)

 

Polska Szkoła Rękodzieła Wędkarskiego - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Mam takie pytanie. Czy oferując tu swoje rękodzieło. będę miał zastrzeżony patent, a przynajmniej wzór swojej przynęty? Chodzi o budowę i rozwiązanie tej przynęty. A najlepiej odsprzedał bym ten pomysł firnie która produkuje takie przynęty... (2014-04-15 18:55)
unixunix
0
To pierwszy krok należy wykonać w kierunku urzędu patentów... (2014-04-16 18:21)
Darek SDarek S
0
Woki fajne, oj tylko że z kieszonkowego mnie na nie nie stać.... (2014-04-16 21:19)
u?ytkownik168824u?ytkownik168824
0
To pierwszy krok należy wykonać w kierunku urzędu patentów... [2014-04-16 18:21] Widziałem na YouTube takiego,który na siłę próbował reklamować swoje opatentowane przynęty,niestety nic dobrego z tego nie wynikło.Nie poszło dla gościa w Urzędzie patentowym,a już w internecie w szczgólności. (2014-04-20 21:23)

skomentuj ten artykuł