Polsping kotwica w koronie - kup blachę i wesprzyj medyków

/ 4 komentarzy

Panująca wszechobecnie pandemia daje się wszystkim we znaki. Stąd wiele firm stara się wspierać działania związane z opanowaniem zarazy. Również na naszym rodzimym podwórku pojawiają się pierwsze tego typu działania. Firma Polsping znany wędkarzom producent m.in. blaszek spinningowych zorganizował akcję Kotwica w koronie - wbij kotwicę w wirusa.


Na czym polega akcja? Wystarczy wejść na stronę sklepu pod adresem: polsping.pl następnie wybrać zakładkę "Kotwica w koronie", wybrać dowolną blachę a następnie wybrać opcję zapłaty - pełną cenę = 8 zł z czego połowa (4zł) zostanie przekazana na wsparcie personelu medycznego walczącego z koronawirusem lub cenę ulgową = 4 zł, wtedy otrzymamy produkt ze zniżką ale bez wsparcia dla medyków.


Akcja jest prowadzona do odwołania. Przedstawiciele firmy deklarują, że na akcję przeznaczyli 50 000 blach, a zatem jest w czym wybierać. Zebrane środki oraz sposób ich przekazania można śledzić na profilu facebookowym firmy. Na potrzeby akcji został również nagrany film promocyjny z udziałem Piotra Cyrwusa, popularnego Fanatyka z noweli filmowej o tym samym tytule.Zapraszamy do udziału w akcji!
 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Polsping kotwica w koronie - kup blachę i wesprzyj medyków - opinie i komentarze

kabankaban
+1
Jestem za ale nie popadajmy w paranoję nakręcaną przez media. Zdrowy rozsadek i odpowiednie zachowanie jest niezwykle ważne. (2020-04-17 17:04)
Jakub WośJakub Woś
+1
Choć hak z nogi wyciągałem sobie sam.. to akcja szczytna i warta wsparcia :) (2020-04-17 17:38)
arasshaterarasshater
0
Bardzo fajna akcja i reklama rewelacyjna. Widać było sprzeczne emocje targające Andrzejkiem, gdy mówił o koronawirusie, a wszyscy doskonale wiemy że wolałby narzekać na PZW. (2020-04-18 10:30)
kabankaban
0
Pewnie coś kupię dla samego faktu popierania i wspierania naszych rodzimych producentów ale też z myślą o samej akcji -:) (2020-04-18 12:26)

skomentuj ten artykuł