Pomoc przy sprzątaniu nad zbiornikiem Klonowe.

/ 2 komentarzy

Na prośbę pana prezesa koła PZW nr 51 Grębów spotkaliśmy się nad zbiornikiem Klonowe w dniu 09,04.2022 r. o godzinie 8/00 w celu zebrania śmieci z nad w/w zbiornika. Było nas kilkanaście osób w tym 4 wędkarzy z koła PZW nr 50 ,,Ciepłownik” ze Stalowej Woli. Pogoda wprawdzie nie sprzyjała ale cóż jak trzeba to trzeba. Dostaliśmy worki i dalej do porządków. Zebraliśmy kilka worków różnych śmieci - czego to ludzie nie przywożą nad wodę. Zrobiłem kilka zdjęć i dołączam do wpisu. Sprzątanie trwało 1-2 godzin ale brzegi inaczej wyglądają. Przy okazji wpisu kilka słów o zbiorniku nad którym robiliśmy porządki. Klonowe to sztuczny zbiornik o równej linii brzegowej i o niewielkiej głębokości .Rybostan urozmaicony są tu leszcze, karpie, karasie ,szczupaki i wiele pospolitych ryb w tym wszędobylski sumik karłowaty. Zbiornik dla wszystkich wędkarzy w okresie wiosna - lato przyjeżdżają wędkarze z całymi rodzinami. Wspaniały zbiornik do rozgrywania zawodów wędkarskich. My jako koło organizujemy również zawody dwa razy w roku. Dziękuję opiekunowi zbiornika za możliwość organizowania zawodów .Pozdrawiam.

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Pomoc przy sprzątaniu nad zbiornikiem Klonowe. - opinie i komentarze

amur tvamur tv
+2
Szkoda że trzeba zbierać te śmieci po wędkarzach aż tak trudno zabrać je po wędkowaniu-odpoczunku na wodą do domu (2022-04-10 06:07)
Basia KierBasia Kier
0
@amur tv: szkoda, że i na forum zdarzaja się użytkownicy zaśmiecający prawie każdy post swoimi nic nie wnoszącymi uwagami. Parafrazując "Misia": nabijaczom punktów mówimy stanowcze NIE! (2022-04-10 07:32)

skomentuj ten artykuł