Pomocniczy sprzęt wędkarski w wędkarstwie podlodowym

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć


Humorystycznie!!!
Myślę, że na "You tube" nie jeden z nas widział naprawdę rewelacyjne filmy obrazujące techniki połowu, sposoby wykorzystania sprzętu wędkarskiego, czy też same sposoby żerowania poszczególnych gatunków ryb. Musimy jednak niekiedy pamiętać, że aby złapać upragnioną rybę nie wystarczy zabrać ze sobą wędkę, świeżutkie przynęty i zanęty. Musimy pamiętać, że poszczególne pory roku stwarzają określone, niekiedy bardzo specyficzne sytuacje, do których należy się odpowiednio wcześniej przygotować. W tym kopnkretnym przypadku wędkowanie umożliwiła nam łopata śniegowa bez pomocy której prawdopodobnie nie dostalibyśmy śię na upragnione zimowe łowisko. Dlatego pokorni w stosunku do przyrody zawsze zimą zabieramy nw. Sprzęt ze sobą, który niejednokroptnie służył nam pomocą nawet m.in. podczas usunięcia wysokiej warstwy śniego z lodu w rejonie łowiska.

 


3.6
Oceń
(18 głosów)

 

Pomocniczy sprzęt wędkarski w wędkarstwie podlodowym - opinie i komentarze

jacenty75jacenty75
0

Można i tak. W takim razie do tego sprzętu pomocniczego warto zaliczyć by jeszcze: "liny, raki, haki i czekany......." to tak na wypadek gdyby tafla jeziora była zbyt stroma.

Pozdrawiam wszystkich pomysłodawców.

(2011-01-13 12:44)
Zbig28Zbig28
0

No i śmigłowiec. Pozwoli na uniknięcie utknięcia w zaspach i odciążymy sprzęt wędkarski od zbędnego balastu, jakim jest łopata. Do tego powiew wywołany przez łopaty wirnika "odkurzy"  nam łowisko ze zbędnego śniegu

Dobrze jest też zabrać na taflę zamrażarkę i agregat do jej zasilania. W razie cieńkiego ludu gadżet jak znalazł.

 

(2011-01-17 11:57)

skomentuj ten artykuł