porozumienia 2011 - PZW SKierniewice

/ 3 komentarzy

porozumienia 2011-okregu okręgu Skierniewice
Legnica
Kielce
Leszno
Katowice
Siedlce
Radom
Łódż
Bielsko Biała
Kalisz

 


1.5
Oceń
(4 głosów)

 

porozumienia 2011 - PZW SKierniewice - opinie i komentarze

gruby1977gruby1977
0
Witam. Moim zdaniem porozumienia PZW Skierniewice na 2011 rok to porażka!!! Po co nam jakieś porozumienie z Legnicą Bielsko-Białą skoro nie mamy Piotrkowa!!!??? Nad Zalew Sulejowski mamy około 60 kilometrów. Kto z Nas pojedzie do Legnicy na ryby!!! Panowie w PZW obudźcie się. Czas chyba na zmiany bo prezes Kicki to już powinien na emeryturę się udać. Ja jeszcze w tym roku opłacę kartę w Brzezinach ale jak się nic nie zmieni to w przyszłym roku wyemigruję do innego okręgu. Bronicie naszych zbiorników w Rochnie, Bogdance i co z tego jest, a tylko to że nie możemy łowić w Piotrkowie. Taki układ chyba nie jest fair. W ogóle te porozumienia to niewypał. Jestem zrzeszony w PZW płacę składkę to mogę łowić w całej Polsce na wodach PZW, tak powinno być. Czas to zmienić!!! Pozdrawiam i życzę kolegom z PZW w Skierniewicach aby przetarli oczy. Połamania kija.
(2011-02-27 10:22)
patyk77patyk77
0

Kolego od tego roku już wszyscy mogą łowić na Rochnie i Bogdance tylko my nie możemy łowić nigdzie (tylko Rochna i Bogdanka) :P Jakaś kara musi być. Ja już w tym roku opłacam gdzie inndziej np w Łodzi i za dopłąta 50zł nadal bede mógł łowić na Rochnie i Bogdance ale i wlasnie na zalewie sulejowskim a to bardzo wazne bo mam tam działke. 

Zarząd Skierniewic powinien albo się  obudzić albo odwołać go, Ci ludzie nic dobrego już nie zrobią !!

(2011-02-27 12:06)
apacz61apacz61
0
kto wreszcie ruszy ten komunistyczny bu..... ! wędkuję od małego chłopaka, ale takiego bałaganu nie pamiętam ,co roku jest inaczej oszaleć można ,czy ci panowie z PZW myślą ;że mają monopol na mądrość,prowadzą jakieś prywatne wojny ,a my wędkarze na tym cierpimy ,w zeszłym roku przeniosłem się  z koła  w łodzi do brzezin w tym roku okazuje się ,że lepsza oferta jest w łodzi ,czy nie można dostać pierdolca!,chciałbym po pracy odpocząć na wodą ,a nie się denerwować,dlaczego nie ma 16 okręgów tyle co województw i bałagan ,by się skończył ,zarządy główne  w miastach wojewódzkich,,usunąć  betonów" to oni sieją zamęt,wybrać młodych ludzi ,którzy się dogadają.;APEL DO WĘDKARZY POSŁÓW, JEŚLI TACY TO CZYTAJĄ, ZMIĘCIE TEN UKŁAD" ,bo to jest chore . (2011-03-20 09:01)

skomentuj ten artykuł