Porozumienia Okręgu PZW Opole na rok 2017

/ 2 zdjęć


Porozumienia Okręgu PZW Opole na rok 2017

Każdy wędkarz podczas połowu ryb zobowiązany jest do posiadania zezwolenia uprawniającego do wędkowania na podstawie podpisanego porozumienia.
Wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chętni do wędkowania w innych Okręgach mogą nabyć zezwolenia w Kołach oraz Biurze Okręgu PZW Opole.
Wędkarze spoza Okręgu PZW Opole chętni do wędkowania w Okręgu PZW Opole w ramach zawartych porozumień mogą nabyć zezwolenia w swoich macierzystych Okręgach PZW.

I. NA WODACH POGRANICZA;
1. Okręg PZW Częstochowa

1. Okręg PZW Częstochowa przekaże Okręgowi PZW Opole 120 sztuk zezwoleń uprawniających członków PZW opiekujących się wymienionymi poniżej wodami do wędkowania na zbiornikach Borki, Kucoby oraz w części obwodu Liswarty: Potoku Łomnickim, Sowczyckim oraz rzece Prąd.
Członkowie Okręgu PZW Opole chętni do wędkowania na ww. części obwodu rybackiego rz. Liswarty nr 1 mogą wykupić składkę na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 15 zł uprawniającą do wędkowania.

2. Okręg PZW Częstochowa przekaże nieodpłatnie 100 sztuk zezwoleń uprawniających członków PZW zrzeszonych w Okręgu PZW Opole do wędkowania w części obwodu rybackiego Mała Panew nr 1 na terenie województwa opolskiego.

3. Okręg PZW Opole przekaże Okręgowi PZW Częstochowa 100 sztuk zezwoleń (zawierające zapis o udostępnionym odcinku rzeki) na odcinek Mała Panew od ujścia rzeki Lublinicy do wlotu rzeki Mała Panew do zbiornika Turawa.

Zezwolenia można nabyć w Kołach PZW Olesno Miasto, Olesno Rzemieślnik i Praszka

2. Okręg PZW Wrocław
1. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole mogą wędkować na wodach rzeki Odry poniżej jazu Lipki po obu brzegach rzeki Odry do jazu Zwierzyniec w Oławie wraz z kanałem żeglugowym na wysokości tego jazu.

2. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole mogą wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory zbiornika Michalice do granic Województwa Opolskiego.

3. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Wrocław mogą wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory czołowej zbiornika Stradomia do granic Województwa Dolnośląskiego oraz po obu brzegach rzeki Odry powyżej jazu w Lipkach do ujścia kanału do rzeki Odry (tzw. „strzałka") w miejscowości Brzeg.

3. Okręg PZW Kalisz
Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole mogą wędkować nieodpłatnie na wodach rzeki Prosna od źródeł do mostu w Uszycach.

4. Okręg PZW Katowice

1. Członkowie Okręgu PZW Opole chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Katowice - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 wnoszą składkę w wysokości 70,00 zł.

2. Członkowie Okręgu PZW Katowice chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Opole - obwód rzeki Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę w wysokości 70,00 zł.

II. POROZUMIENIA ZE SKŁADKĄ UZUPEŁNIAJĄCĄ.

1. Okręg PZW Sieradz
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Sieradz uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 53 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Sieradz chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.

2. Okręg PZW Kalisz
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Kaliszu uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 56 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Kalisz chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd,) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.


3. Okręg PZW Wrocław
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Wrocław (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Wrocławiu nie wchodzących w skład obwodów rybackich) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Wrocław chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd, Zbiornika Nysa uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.


4. Okręg PZW Częstochowa
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Częstochowa w obwodach rybackich uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 70 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Częstochowa chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd, Zbiornika Nysa) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.

5. Okręg PZW Bielsko - Biała
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Bielsko Biała uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę 
i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 75 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Bielsko Biała chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.

6. Okręg PZW Piotrków Trybunalski
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Piotrków Trybunalski uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki 
w wysokości 70 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Piotrków Trybunalski chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100 zł.

7. Okręg PZW Jelenia Góra
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Jelenia Góra (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW Jelenia Góra niewchodzących w skład obwodów rybackich) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 66 zł.
- wędkarze członkowie Okręgu PZW Jelenia Góra chcący wędkować na wodach Okręgu PZW Opole (z wyłączeniem wód znajdujących się w użytkowaniu Kół Okręgu PZW z/s w Opolu nie wchodzących w skład obwodów rybackich oraz z wyłączeniem Zbiornika Kluczbork, Zbiornika Ujazd) uiszczą w 2017 roku dodatkową, indywidualną składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód stanowiącą uzupełnienie okręgowej składki w wysokości 100zł.http://www.pzw.org.pl/opole/wiadomosci/142435/64/porozumienia_okregu_pzw_opole_na_rok_2017

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Porozumienia Okręgu PZW Opole na rok 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł