Porozumienia PZW – zobacz, gdzie możesz łowić


Gdzie i na jakich zasadach będziemy mogli wędkować w rozpoczętym roku? Prezentujemy wykaz porozumień międzyokręgowych PZW na 2012 rok. Sprawdź, z którymi okręgami zawarł porozumienie Twój rodzimy okręg i czy będziesz musiał dopłacić za wędkowanie. Podkreślamy jednocześnie, iż jest to wstępna wersja porozumień, która może jeszcze ulegać zmianom. Dodajmy, iż w przypadku niektórych okręgów, jak dowiedzieliśmy się telefonicznie, decyzje odnośnie porozumień dopiero zapadną.

Chcielibyśmy na początku podkreślić, iż prezentowana mapa to na razie wstępna wersja porozumień, która może jeszcze ulegać zmianom. Część z nich zdecydowała w tym roku o nie podejmowaniu jakichkolwiek porozumień.

Niestety, w przypadku kilku okręgów dane nie są jeszcze znane - decyzje mają tam zapaść na dniach, bądź dopiero w połowie stycznia. Brakujące okręgi to: Bielsko Biała, Opole, Piotrków Trybunalski, Przemyśl, Sieradz i Tarnobrzeg. Dane w tych okręgach będziemy sukcesywnie uzupełniać. Jeśli uda się Wam poznać te decyzje wcześniej, będziemy niezmierni wdzięczni za informację. Pozwoli to nam na uzupełnienie mapy, a tym samym stworzenie kompleksowej bazy danych na temat tegorocznych porozumień dla całej naszej społeczności.

Mapkę z informacjami ze wszystkich okręgów znajdziecie tu - wystarczy kliknąć na swój okręg


kliknij tu -> Porozumienia międzyokręgowe PZW 2012 <- kliknij tu

 


4.1
Oceń
(28 głosów)