Porządki na zbiornikach na Chorzewie  

/ 11 zdjęć


W niedzielę 19 stycznia br. Zarząd PZW Koła LIN w Jędrzejowie zorganizował sprzątanie zbiorników w Chorzewie. O godz. 8 rano oprócz członków zarządu stawiło się kilku chętnych do pomocy wędkarzy, razem 16 osób. Zbierano śmieci i odpady, które zalegały na łowisku m. in. puszki po przynętach i piwie, szklane butelki, opakowania po zanętach, słodyczach, papierosach i żyłkach. Łącznie zebrano kilka worków. Niezmiernie cieszy nas to, że śmieci z roku na roku jest coraz mniej. Nie mniej jednak, apelujemy do wędkarzy aby nie zostawiali na stanowiskach oraz nie wrzucali w pobliskie krzaki pustych opakowań po zanętach, butelek, puszek itp. rzeczy. Na zbiorniku znajdują się kosze i kontener do, których można po zakończeniu wędkowania je wyrzucić.
Podczas sprzątania dokonano też przeglądu łowiska: wypatrzono dziury i tunele zrobione przez bobry. Dziury te zostaną zasypane, jednakże do czasu ich wypełnienia prosimy Wędkarzy o zachowanie ostrożności podczas poruszania się na groblach.
Wszystkim, którzy wzięli udział w pracach w imieniu Zarządu serdecznie dziękuję za zaangażowanie i poświęcenie wolnego czasu.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Porządki na zbiornikach na Chorzewie   - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł