Porządkowanie brzegu jez. Niepruszewskiego

/ 1 komentarzy / 9 zdjęć


W słoneczne bezwietrzny ranek w Cieślach na wale spotkała się grupa kolegów, na którą zawsze można liczyć, by uporządkować stanowiska wędkarskie przed sezonem 2014. W tym miejscu wypada wymienić tych kolegów. Byli to: Białek Robert, Łukaszyk Dionizy i Mateusz, Jarmużek Roman, Rosa Jacek, Piątas Wiesław, Jarmużkiewicz Rafał, Urbaniak Stanisław, Szymański Andrzej, Mielcarek Grzegorz, Kamyszek Wojciech, Szewczak Maciej, Korcz Marek, Kamieniczny Remigiusz, Janas Karol, Kucz Leszek i Darek. Obecny był oczywiście prezes Andrzej Lebiotkowski i piszący ten tekst. Część kolegów zajęła się zbieraniem śmieci pozostawionych przez wędkarzy mających w głębokim poszanowaniu treść punktu 6 w rozdziale III RAPR, który wyraźnie mówi, że „Wędkarz zobowiązany jest utrzymywać w czystości stanowisko wędkarskie w promieniu 5 metrów, bez względu na stan, jaki zastał przed rozpoczęciem połowu”.  Pozostali
zajęci byli przygotowując stanowiska wędkarskie. W roku bieżącym to nasze Koło będzie organizatorem i gospodarzem 3. zawodów na szczeblu Rejonu. Pierwsze odbędą się 27 kwietnia, gdzie rywalizować będą cztero-osobowe drużyny SSR. Maksymalna lość startujących to 40 zawodników. Po pracy wszyscy zebrali się przy tradycyjnym już ognisku smażąc kiełbasę. Umówiliśmy się na pierwsze zawody naszego Koła, które odbędą się w następną niedzielę tj. 13 kwietnia. Będą to zawody zaliczane do GP-2014.   

 


5
Oceń
(12 głosów)

 

Porządkowanie brzegu jez. Niepruszewskiego - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Akcja pożyteczna,ale czy konieczna?. Wystarczy tylko przestrzegać pkt.6 rozdz.III RAPR i wtedy pozostało by tyko przygotowanie stanowisk i pieczenie kiełbasek. Pozdrawiam. (2014-04-08 11:31)

skomentuj ten artykuł