Posiedzenie Prezesów Okręgu Piotrkowskiego.

/ 2 komentarzy / 12 zdjęć


W dniu dzisiejszym 21 listopada odbyło się posiedzenie Zarząd Okręgu i Prezesów kół Okręgu Piotrkowskiego.

W spotkaniu wzięli udział członkowie Zarządu Okręgu oraz Prezesi bądź wiceprezesi Kół naszego okręgu. Spotkanie było okazją do sprawozdania zarządu za 2016 rok w kilku dziedzinach działalności oraz był czas na dyskusję.Prezes Okręgu przedstawił:
- propozycje składek na 2016 - bez zmian takie jak w mijającym roku;

- propozycje porozumień - takie jak w obecnym roku, prowadzone są rozmowy z Elblągiem i Szczecinem, porozumienia ze Skierniewicami raczej nie będzie;
W sprawie ochrony wód kol. Józef Opala przedstawił w/g notatek służbowych, że na 36 kół 15 kół nie prowadzi SSR. Podziękował zaudział w sprzątaniu i zabezpieczaniu zbiorników Miedzna Murowana i Kotliny m.in. członkom naszego koła. Przedstawiono również informację, że policja prowadzi dochodzenie pod nadzorem Prokuratury w Opocznie w sprawie katastrofy na Miedznej Murowanej.
Na dzień 13 listopada przeprowadzono 381 kontroli, skontrolowano 4490 wędkarzy, udzielono 171 pouczeń, podczas kontroli uprawnione służby udzieliły 17 mandatów na kwotę 3700,00 zł. Podczas kontroli zabezpieczono 8 szt. sieci rybackich,1 szt. więcierz (bębenek) i 1 szt. wędki.
W dziale sportowym przedstawiono jakie i gdzie zawody okręg zorganizował oraz omówiono pracę z młodzieżą. W tej kwestii było wiele pytań i uwag do przedstawicieli okręgu.Na zakończenie przedstawiono informację o zarybieniach naszych wód (wykaz w załączniku).

W załączniku zamieszczam również odstępstwa od zasad zawartych w Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb, które będą obowiązywały w naszym okręgu w 2016 roku.
Podsumowując dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji oraz przekazaliśmy wiele wskazówek dla członków ZO.

 


4.8
Oceń
(6 głosów)

 

Posiedzenie Prezesów Okręgu Piotrkowskiego. - opinie i komentarze

mariusz68mariusz68
0
No Prezes masz zadatki na Prezesa Okręgu czego ci życzę. (2015-12-21 20:07)
adam56adam56
0
No powiem ci to samo co Smolarek. Masz zadatki i tak trzymaj. (2016-01-26 17:07)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości