Powstanie Klubu - Karwów Fishing Club


W dniu 28 Grudnia 2013.r odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła nr 23 w Opatowie działającego przy PZW Tarnobrzeg na którym w drodze uchwały został powołany do życia Klub Karpiowy. Członkowie KLUBU przyjęli nazwę klub Karwów Fishing Club. Głównym celem działania klubu jest propagowanie wędkarstwa karpiowego na zasadzie no kill - catch & relasy, czyli nie zabijaj – złów i wypuść, doskonalenie umiejętności połowu karpi i amurów, szkolenie młodzieży, propagowanie kulturalnego karpiarstwa z poszanowaniem karpi i środowiska naturalnego w którym żyją.
Aktualnie nasz klub liczy 12 członków z których część ma już doświadczenie oraz sukcesy w łowieniu dużych karpi i amurów, a część dopiero zaczyna swoją przygodę z karpiarstwem. Bez względu na doświadczenie każda osoba, która przynależy bądź chce przynależeć do naszego klubu musi bezwzględnie przestrzegać zasad REGULAMINU klubu.
Główne łowisko naszego Teamu to zbiornik „Karwów” koło Opatowa, gdzie udaje się nam z sukcesem pogłębiać tajniki karpiowania i szlifować własną technikę połowu.
Karwów Fishing Club jest otwarty na pozyskiwanie nowych członków oraz współpracę z doświadczonymi karpiarzami.

Wszystkich zainteresowanych mających chęć wstąpienia w nasze szeregi lub nawiązaniem współpracy serdecznie zapraszamy. Kontakt w tej sprawie prosimy kierować do założycieli klubu.

Założyciele KLUBU Karwów Fishing Club:

Krzysztof Dołowiec - PREZES KLUBU

Łukasz Kiec - WICEPREZES

Mateusz Mańkowski - SEKRETARZ


Więcej Info:
www.karwowfishingclub.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=797

 


5
Oceń
(15 głosów)

 

Powstanie Klubu - Karwów Fishing Club - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł