Pożegnanie Lata w kole Kolejarz-Kiczarów 14.0913


To już przedostatnie tegoroczne zawody koła Kolejarz, które odbyły się w dniu 14.09.2013 na łowisku Jeziora Białego w Kiczarowie. Zawody o kryptonimie „Pożegnanie Lata” rozpoczęły się punktualnie o godz. 07.00 oczywiście omówieniem zasad i warunków bezpieczeństwa a następnie losowaniem stanowisk. Łowisko trudne pod względem połowy spławikowego ze względu na niski stan wody i do tego chyba chwilowy zanik rybek. Ale pogoda jaką zamówili organizatorzy była niemal idealna ze względu na brak opadów i niewielki wicherek. Niemniej jednak wyniki robiły maleństwa i na takie łowienie kto się nastawił miał pole do popisu. Tradycyjnie przygotowaniem stanowisk zajęła ekipa przygotówki, która już od 06.00 zabrała się do pracy tak by zawodnicy nie narzekali na warunki. Wszyscy zawodnicy, a zameldowało się ich 32 w tym 5 juniorów, stawili się na otwarciu, które rozpoczął Prezes Koła kol. Zbigniew.
Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy rozeszli się na wytyczone miejsca, chcąc przygotować stanowiska i w ciszy;) „skupić” się przed „walką”. Rozpoczęcie rywalizacji rozpoczęło się o godz. 08.30 i na brak zajęcia nie narzekał żaden z zawodników-jedni walczyli z rybkami, inni z wędziskami a jeszcze inni ze słodkim lenistwem;). Łowiono płoteczki, okonki, niekiedy karaś się trafił ale okazów jakoś nikt nie uświadczył. Łowisko zdominowała ukleja zwabiona zapewne ilością przeróżnej zanęty.
Dzięki sprawnej pracy komisji sędziowskiej ważenie nie zajęło dużo czasu i po spakowaniu sprzętu można było delektować się grochóweczką kol. Jurka. Po konsumpcji Prezes koła zakończył zawody podsumowaniem oraz wręczeniem nagród i gratulacjami za osiągnięte wyniki.

Wyniki zawodów przedstawiły się następująco:

Kategoria Juniorów:
1. kol. Karolina z wynikiem 1610 pkt.
2. kol. Sebastian
3. kol. Damian
4. kol. Dominik
5. kol. Adam

Kategoria Seniorów:
1. kol. Emil z wynikiem 2530 pkt.
2. kol. Ryszard
3. kol. Marcin
4. kol. Stanisław
5. kol. Mirosław W
6. kol. Zdzisław
7. kol. Wiesław
8. kol. Andrzej
9. kol. Mirosław D
10. kol. Aleksander

Zwycięzcom gratulujemy uzyskanych wyników a wszystkim uczestnikom życzymy wędkarskich sukcesów i do zobaczenia na kolejnych zawodach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie w galerii zdjęć lub bezpośrednio pod adresem: http://sdrv.ms/15sjWQ8

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Pożegnanie Lata w kole Kolejarz-Kiczarów 14.0913 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł