Poznaj najlepszy sprzęt na morze w 3 segmentach cenowych


Jeżeli już pierwszy raz masz za sobą i wiesz, że wędkarstwo morskie to jest to, co sprawia Ci frajdę. To warto zainwestować w sprzęt, który posłuży kilka sezonów, będzie niezawodny i wytrzymały. Mamy dla Was trzy propozycje zestawów w różnych segmentach cenowych.


Taki jest nasz zestaw nr 1 wartość 1000 PLN
Wędka Penn TRQ Surf Jig 270/20lb <-kliknij tu

Mocna, mięsista wędka, z dużym zapasam mocy. Tą wędkę charakteryzuje duża średnica przelotek. Wędzisko wykonane z wysokomodułowego grafitu, uzbrojone w tytanowe przelotki PacBay i uchwyt kołowrotka Fuji. Rękojeść z mielonego korka i pianki EVA. Wędka przeznaczona do kołowrotków ze stałą szpulą i połowów jigowych z kutra.


Kołowrotek Okuma Salina 65 <- kliknij tu


Metalowa obudowa, mocna przekładnia, odporny na słoną wodę. Zastosowane w kołowrotku SALINA technologie i materiały uczyniły go praktycznie niezniszczalnym. Główna przekładnia wycinana z nierdzewnej stali i wszystkie pozostałe elementy metalowe zabezpieczone przed korozją.

Plecionka Daiwa Tournament 8 Braid FLUO 0,26mm 300m <- kliknij tu


Plecionka marki DAIWA - made in Japan. TOURNAMENT 8 Braid to wysokiej jakości linka o świetnych parametrach, okrągło pleciona z 8 nici -bardziej okrągłego splotu, niż w TOURNAMENT nie znajdziecie. Dzięki specjalnie powleczonej powierzchni plecionka lekko i cicho zsuwa się ze szpuli i przemyka przez przelotki. Łatwa w wiązaniu, gdyż węzły nie ześlizgują się. Udźwig mierzony wg japońskich standardów.Zestaw nr 2 wartość 600 PLN
Ten zestaw jest dla wędkarzy, którzy wypływają na morze nie zbyt często, ale ważna jest jakość i wytrzymałość.

Wędka morska Dragon Thytan Baltic Boat 255/250g <- kliknij tu

Idealna wędka na Bałtyk. W miarę lekka , mocna i zgrabna wędka. Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie dobry sprzęt wędkarski. Seria Dragon Thytan to wędziska, którymi łowi się z przyjemnością.


Kołowrotek Cormoran Seacor S 6PiF 5000 <- kliknij tu


Bardzo niezawodny, spełniający wszelkie wymagania wędkarstwa morskiego. Z systemem Wormshaft i przekładnią Power. Odporny na słoną wodę. Względnie lekki w stosunku do mocy użytkowej.Plecionka DRAGON Guide Select Rainbow 0,20 – 0,22 250 m <- kliknij tu


Specjalistyczna plecionka przeznaczona do łowienia w morzu, z jednostek pływających. Dzięki ulepszeniu metody Super Heavy Core, uzyskano ściślejsze splecenie czterech podstawowych grup mikrowłókien polietylenowych na głównym rdzeniu, co zaowocowało uzyskaniem plecionki o prawie idealnie okrągłym przekroju oraz dużej odporności na zamarzanie i uszkodzenia mechaniczne.A Jeżeli na morze pływasz dość rzadko, nie planujesz wypraw na głębokie łowiska i nie chcesz inwestować zbyt wielu środków w sprzęt morski to proponujemy:

Zestaw nr 3 wartość 320 PLN
Wędka Trabucco Searider Bolentino 240/150g <- kliknij tu

Fajnie wykonane wędki z włókna szklanego Power Fibre. Wyposażone w ręcznie montowane przelotki SIC ze stali nierdzewnej, pokryte specjalnym materiałem antykorozyjnym. Wyposażone we wklejane miękkie szczytówki. Ergonomiczny uchwyt kołowrotka, antypoślizgowa rękojeść EVA. Idealna na płytsze łowiska do jigowania lekkimi pilkerami.


Kołowrotek Mikado NSC 7005FD <- kliknij tu


Solidny, mocny kołowrotek o stałej szpuli. Wytworzony z najwyższej jakości materiałów, według najnowszych technologii. Dobrze nawija plecionkę.Plecionka Cormoran X-Power 300m FLUO <- kliknij tu


X-POWER prezentuje jakość i parametry, jakich wymagają specjaliści. Gładka, elastyczna powierzchnia, duże odległości wyrzutu, znakomita wytrzymałość na zerwanie i wysoka żywotność. Nieplącząca się.Jeszcze tylko pilkery i przywieszki no i z takim zestawem, możecie być pewni, że sukces zależy już tylko od zdolności i intuicji szypra. Pamiętajcie o bezpieczeństwie czyli o kombinezonach pływających.

Połamania kija.
Załoga
bass-sklep.pl/ Tekst sponsorowany przez bass-sklep.pl /

 


4.1
Oceń
(26 głosów)