Poznaj nowe obrotówki Savage Gear


Perfekcyjne obrotówki, pracujące od razu po wrzuceniu do wody, niezależnie od rodzaju zbiornika, to marzenie każdego wędkarza. Dzięki marce Savage Gear, to marzenie staje się bardziej realne, niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną wersją obrotówek Savage Gear, linią Rotex oraz Caviar. Postaw na unikalny design i jakość wykonania!


OBROTÓWKI SAVAGE GEAR


Seria obrotówek Savage Gear jest unikalna pod względem jakości i designu. Udało nam się tchnąć ducha innowacyjności w ten tradycyjny rodzaj przynęt.

OBROTÓWKI ROTEX
Obrotówki Savage Gear, to wyjątkowy design i jakość wykonania. Wprowadziliśmy innowację do tych tradycyjnych przynęt. Obrotówki Rotex są wykonane z doskonałych materiałów i w szerokiej palecie barw. Dzięki temu zostały poprawione właściwości lotne przynęty, ponadto błystka nie plącze się z kotwicą. Skrzydełko wykonano ze stali nierdzewnej, a jego kształt doprowadzono do perfekcji dzięki doświadczeniom z serii testów. Skutkiem tego jest idealna rotacja w każdej wodzie: od strumieni i rzek, po jeziora czy zaporówki. Przynęty te pracują od razu po wrzuceniu do wody. Każda obrotówka jest indywidualnie testowana i stanowi biżuterię wśród przynęt skomponowaną z najlepszych materiałów.
- Paletki pokryte miedzią i srebrem
- Ręcznie malowane i testowane
- Wzmocnione stalowe kółka łącznikowe
- Japońskie kotwice
- Doskonała rotacja
- Idealna na pstrągi, okonie i inne drapieżnikiOBROTÓWKI CAVIAR
Obrotówki Caviar posiadają wmontowaną w korpus kulkę imitującą ikrę, która jest wykonana z węglika krzemu. Dzięki temu zostały poprawione właściwości lotne przynęty, ponadto błystka nie plącze się z kotwicą. Skrzydełko podobnie jak w modelu Rotex jest klasą samą w sobie. Model ten nadaje się do każdej wody i pracuje od razu po wrzuceniu do niej. Każda obrotówka jest indywidualnie testowana, produkowana z najwyższej jakości materiałów, uzbrajana najwyższej jakości japońskimi kotwicami stając się prawdziwym dziełem sztuki. (Rozmiar #4 – 18g dostępny jest w kolorach: 02, 04, 05, 06 i 07).
- Korpus Long Cast z węglika krzemu
- Nieplącząca się konstrukcja
- Wzmocnione, stalowe kółka łącznikowe
- Japońskie kotwice
- Doskonała rotacjaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear, dostępną na stronie: svendsen-sport.pl <- kliknij tu oraz na ruszającej w najbliższym czasie oficjalnej, polskiej stronie: www.savage-gear.pl <- kliknij tu. Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: facebook./ Tekst sponsorowany przez firmę Sport Fish /

 


4.2
Oceń
(25 głosów)