Prace osobiste

/ 5 komentarzy / 14 zdjęć


Wraz z początkiem wiosny pora zrobić trochę pozimowego porządku. Nie wiadomo skąd bierze się bałagan oraz kto to robi. Nie są rzadkością puszki po piwie oraz butelki pływające pomiędzy trzcinami, pojemniki po przynętach oraz zanętach poutykane dosłownie wszędzie. Żenujące jest to, że przeważnie prace polegają głównie na sprzątaniu- zdecydowanie najbardziej zanieczyszczany jest północny brzeg naszego jeziora a więc od strony działek.
Spotkaliśmy się w tym celu 31 marca na naszej polanie nad jeziorem- chętnych do prac pomimo niesprzyjających warunków pogodowych nie brakowało, pracy zresztą również. Po okresie zimowym część pomostów wymagała naprawy, uzupełnienia brakujących desek a i w same prace polegające właśnie na sprzątaniu również trzeba było wykonać. Dzięki zaangażowaniu licznie przybyłych członków naszej społeczności wszystkie zamierzone przedsięwzięcia zostały wykonane zgodnie z planem. Poniżej zamieszczam parę fotek z tego przedsięwzięcia udostępnionych przez kol. Andrzeja Hajdera za co dziękuję.

 


4.8
Oceń
(20 głosów)

 

Prace osobiste - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Taka akcja jest nie zbędna po okresie zimowym nad każdą wodą. Szkoda że o niej nie wiedziałam wcześniej. Na pewno wzięła bym wraz z mężem w niej udział. Korzystamy jako koło co roku z możliwości rozegrania zawodów. Pozdrawiam uczestników. (2012-04-09 14:09)
bodekk66bodekk66
0
można polecać innym,chociaż na tym forum jest wielu oponentów takiej formie działania,ja jestem za, (2012-04-10 11:01)
MEGAPIOTRMEGAPIOTR
0
U nas się mówi że Poznaniacy to "centusie"a tu proszę .Zwracam honor ,chylę czoła jesteście zajebiści ,dlaczego u nas tak nie ma.My na swoim zbiorniku nawet ławek nie mamy.Wstyd pozdrawiam (2012-04-10 22:07)
JKarpJKarp
0
MEGAPIOTR a po co te ławki ? Pomosty, pomościki, ławki, ławeczki ... A usiądź na brzegu i połów ryby normalnie. Nie martw się, że jeden złych ruch i wiadro zanęty poszło do wody, a żeby je ratować straciłeś skrzyneczkę z drobiazgami :-) JK (2012-04-11 10:20)
AmitafAmitaf
0
Każda okazja jest dobra, aby się spotkać - wędkarsko - nad wodą, a taka jest do tego pożyteczna dla wszystkich. Wszystko (na foto) Ok.! Zabrakło tylko podsumowania spotkania…, bo ławeczki – sa, stoliki – są, a gdzie „stoliku nakryj się? Upału nie było i ogniska, aby się ogrzać też nie widać, a nie samą pracą człowiek żyje… Brawo za inicjatywę i wysiłek. (2012-04-11 11:17)

skomentuj ten artykuł