Wędkuj z Owner’em - pobijesz wędkarskie rekordy!

/ 6 zdjęć


Jak głosi stare wędkarskie przysłowie: ,,Jeśli chcesz łowić wielkie ryby – zadbaj o najmniejszy element zestawu”. Rzeczywiście, to właśnie z pozoru mało istotne akcesoria pełnią w wędkarstwie najważniejszą rolę. Z pewnością przekonał się o tym wędkarz, który niejednokrotnie przegrał walkę z rybą życia, spinningista, który po wyczerpującej walce z ogromną brzaną wyciągnął z wody rozgiętą kotwiczkę, młody adept wędkarstwa, który nie zaciął kilku sandaczowych brań            z powodu tępego haka, a także wędkarz holujący po raz pierwszy w życiu metrowego szczupaka, który rozgiął główkę jigową i uwolnił się z przynęty. Właśnie takie sytuacje najbardziej motywują do inwestycji w najlepszy sprzęt. 

Jednak dlaczego czekać na zmianę do momentu, kiedy będzie już za późno? Stojąc przed szansą złowienia rekordowego drapieżnika należy wymagać od zestawu najwyższej jakości, dlatego z czystym sumieniem pragniemy polecić Państwu kotwiczki oraz główki jigowe Owner, które od wielu lat zajmują czołową pozycję na rynku światowym. Ich wysoką jakość, wytrzymałość oraz bezprecedensowość doceniają najlepsi zawodnicy I ligi w spinningu oraz członkowie kadry narodowej. 
W ofercie firmy Owner znajdziecie Państwo zarówno kotwiczki, jak i główki jigowe przeznaczone do połowu wszystkich gatunków ryb drapieżnych:

Kotwiczka Owner HO-ST11UL

Ultralekkie kotwiczki wykonane z bardzo cienkiego materiału. Polecamy je przede wszystkim do zbrojenia maleńkich błystek i woblerów. Mniejsze rozmiary doskonale sprawdzają się przy uzbrajaniu błystek podlodowych. Kotwiczki tej serii są w kolorze czarny nikiel. Występują w rozmiarach 18-8.

Kotwiczka Owner HO-ST21BLC

Model przedstawiający gamę lekkich kotwiczek wykonanych z materiału                    o relatywnie cienkiej średnicy, przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów wytrzymałościowych. Zastosowano tu Superostrze Cutting Point. Występują w rozmiarach 10-4.

Kotwiczka Owner HO-ST36BCX

Topowa seria kotwiczek OWNER. Perfekcyjne połączenie mocy, wytrzymałości i relatywnie niskiej wagi. Superostrze gwarantuje pewne, skuteczne zacięcie. W zależności od rozmiaru, polecamy do zbrojenia większości dostępnych na rynku przynęt spinningowych oraz w przypadku mniejszych rozmiarów do zbrojenia błystek podlodowych. Kolor czarny nikiel. Występują w rozmiarach 18-3/0.

Kotwiczka Owner HO-ST41BCX

Mocne kotwice wykonane z materiału o zwiększonej średnicy. Polecamy do uzbrajania przynęt poddanych dużym obciążeniom związanym z rodzajem używanego sprzętu (mocne plecionki) i rozmiarem łowionych ryb. Kolor czarny nikiel. Występują w rozmiarach 6-2/0.

Kotwiczka Owner HO-ST46TN

Seria najmocniejszych oferowanych przez nas kotwiczek Owner, którą szczególnie upodobali sobie łowcy sumów. Dodatkowe zabezpieczenie przed działaniem morskiej wody sprawia, że kotwiczki te idealnie nadają się do uzbrajania pilkerów w połowie dorszy. Występują w rozmiarach 4-2/0.

Kotwiczka Owner HO-SDN31BC

Podwójne kotwiczki do zbrojenia woblerów oraz do produkcji much tubowych. Występują w rozmiarach 10-2.

Kotwiczka Owner HO-STBL36BC

Bezzadziorowa wersja bardzo popularnych kotwiczek HO-ST36BCX. Polecamy ją w szczególności do łowienia na łowiskach specjalnych, gdzie przepisy ograniczają użycie klasycznych kotwiczek. Ponadto jest to kotwiczka ciesząca się dużą popularnością wśród startujących w zawodach wędkarskich spinningistów. Występują w rozmiarach 14-10.

Główki Owner Precision Jig Heads

Główki Owner Precision JH oferujemy w dwóch kolorach: srebrnym i w kolorze Black Nikel – czarnym z połyskiem. W opakowaniu znajduje się od 3 do 5 główek w zależności od rozmiaru haka. Bardzo ostry hak umożliwia bezproblemowe zacięcie nawet dużego drapieżnika, a odporny na rozgięcia hak stwarza poczucie komfortu i pewności podczas holu oraz ogranicza do minimum straty holowanych zdobyczy. Występują w rozmiarach haka od 8 do 5/0 i masie 1-28 gramów.


Główki Owner Precision Micro Jig Heads

Wielkie ryby na małe przynęty – tej zasadzie hołdują spinningiści łowiący na maleńkie mikro gumy-paprochy. Ta niezwykle skuteczna metoda, najczęściej związana z użyciem bocznego troka, wymaga użycia specjalnych, maleńkich główek jigowych do uzbrojenia 2-3 cm paproszków. Polecamy główki zbudowane na rewelacyjnych hakach Owner Micro Precision charakteryzujące się bardzo cienkim, niewiarygodnie mocnym drutem stalowym HC oraz ostrzem o najwyższej klasie ostrości. Występują w rozmiarach haka od 12 do 8 oraz masie 1-3,5 grama.


Lata doświadczeń, testów i dyskusji z doświadczonymi wędkarzami z całego świata pozwoliły stworzyć kotwiczki i główki jigowe o najwyższej jakości                       i najlepszych parametrach wytrzymałościowych. Sezon spinningowy zbliża się wielkimi krokami, już za parę chwil staniecie przed szansą złowienia długo wyczekiwanego drapieżnika. Nie dopuśćcie do tego, aby najważniejszy element zestawu pokrzyżował Wam plany i pozbawił niezapomnianego holu. Wędkujcie z Owner’em i cieszcie się z każdego zaciętego brania i bezpiecznie wyholowanej ryby…

/Tekst sponsorowany przez firmę Owner/

 


4.8
Oceń
(24 głosów)