Zaloguj się do konta

Prezentacja sprzętu: Milo, Bacci Matchpro, Hook Line Box na 2013.

[p]Niedawno z początkiem lutego Lublin gościł w szkole Podstawowej Nr30 przy ul. Nałkowskich 105 firmę Sensas z swoimi produktami a dziś w dniu 24 luty następna prezentacja nowości sprzętu wędkarskiego firmy: Milo, Bacci, Hook Line na 2013r za sprawą sklepu „Spławik” z Lublina.
Włoska firma „Milo” dzięki dystrybutorowi na nasz kraj jak zwykle zaprezentowała szeroki asortyment sprzętu począwszy od szerokiej gamy tyczek wyczynowych dla fanów zestawu skróconego, modeli bardzo zaawansowanych po typowe blanki 11,5m dla przyszłych adeptów zaczynających swą pierwszą przygodę z długimi wędkami. Równocześnie na wielu stojakach oraz podpórkach grzebieniowych zaprezentowano cały przekrój wędzisk typowy do innych metod połowu takich jak: Bolonek, Feederów, Karpiówek czy całej serii typowych uklejówek, które kolorystycznie przyciągały do siebie rzesze zwiedzających. Na stołach i stelażach zaprezentowana była pełna gama akcesoriów: haczyki, korki amortyzatory gumowe, haczyki, parasole, wszelkiego typu pokrowce, siatki, podesty, kosze, odzież wędkarska wszędzie wokoło dominowała czerwień z dodatkiem czerni - kolor fabryczny firmy Milo. Wszystko praktycznie można było przymierzyć dotknąć czy przetestować na przygotowanych wcześniej do tego celu stanowiskach podestowych. Ponadto na wszystkie pytania nurtujące czy dotyczące parametrów technicznych samych wędzisk można było uzyskać fachową i wyczerpującą odpowiedź od właściciela firmy Match PRO, która jest przedstawicielem Milo na nasz kraj kol. Krzysztofa Kałużnego.

Jak zwykle najwięcej czasu spędziłem na koszu przymierzając się do każdej wystawionej tyczki po kolei poczynając od tyczek wykonanych w technologii Reglassa takich jak: Redsun, Superba1102, Toledo Magntika1291, za które przyszłym klientom przyjdzie zapłacić nawet w promocji około 10 000,00 zł! A skończywszy na tyczkach dla początkujących takich jak Spider Finesse czy np. na wody komercyjne Team Glamour w wykonaniu również 11,5 metrowym. Osobiści bardzo przypadły mi do gusty blanki tyczek w wykonaniu 13m o nazwie GerardizFX oraz Maranello Super Match – wędki jak dla mnie dość sztywne szybkie, w miarę dobrze wyważone. Oferta tych tyczek występuje w bardzo bogatej wersji PACK-4 elem. oraz PACK-5 elem. co powinno zadowolić nawet malkontentów czy wymagających wędkarzy wyczynowych.

Drugi asortyment sprzętu, któremu poświęciłem pozostały czas jaki mi pozostał do zamknięcia prezentacji to między innymi spławiki firmy Bacci o bardzo szerokim zakresie gramatur i zastosowań w zależności od rodzaju wody na jakiej nam przyjdzie wędkować oraz samym haczykom wykonanych w najlepszej technologii japońskiej, których między innymi sam używam bez żadnych zastrzeżeń z mojej strony co do ich jakości – polecam.
Rozczarowaniem dla mnie była prezentacja kaset na przypony Hook Line Box Przemka Wojtasa. Spodziewałem się, że będzie zaprezentowana cała gama pudełek tak na to liczyłem a tu niestety zaledwie dwie kasetki.

O prócz samej prezentacji, miło mi było ponownie spotkać wielu kolegów zajmujących się wyczynem nie tylko z mego regionu podczas przerwy zimowej między sezonami. Powspominać o minionym sezonie, pogawędzić o nadchodzącym i wymienić poglądy dotyczące technologicznego zaawansowania obecnie wystawionego sprzętu wędkarskiego przy kawce. Samą prezentację uważam za bardzo udaną w mojej ocenie, bo w drodze powrotnej do domu jak nigdy dzierżyłem w ręku spory pęk zakupionych spławików do tyczki i bacików, co nawet żona zauważyła - mówiąc na przywitanie, że pokaz się zapewne udał, bo jakiś jestem podekscytowany i humorek mi dopisuje.
I to by było na tyle z mojej relacji dotyczącej samego pokazu w/w firm. Na koniec jak zwykle duże brawa i podziękowania dla wystawców i organizatora Marcina Kasprzak za zaproszenie w/w firm do Koziego Grodu oraz wzorową organizację samego pokazu dla sporej rzeszy odwiedzających dzisiejsze pokazy.
[/p]

Opinie (4)

kwaldek

Widzę że milo ma ładne pokrowce na odległośćiówki. Ciekaw jestem w jakiej cenie można je kupić. Piątal za relację z pokazu. Pozdrawiam [2013-02-25 06:45]

roman55

Cena sztywnych pokrowców o nazwie SUPERBA SAVIO (wersja czarna lub czerwona) na maczówki nie pamiętam czy trzy czy dwu komorowych mieściła się w granicach 260zł. Cena szokowa ale jakość materiałów i wykonanie super. Pozdrawiam [2013-02-25 16:54]

kuzyn78

Jest to cena czterokomorowego bo w tej wersji nie ma mniej komór . opis : Najwyższej jakości pokrowiec na wędki z kołowrotkiem. Zbudowany na zasadzie tuby (bardzo sztywny). Posiada 4 komory na wędki, bardzo mocne zamki, uchwyt + pas na ramię. Dno pokrowca wykonane z twardego elementu plastikowego co całkowicie niweluje możliwość uszkodzenia wędki. Należy przy tej cenie uwzglednić jeszcze rabat bo ten zawsze sie dostaje w sklepie Match -Pro [2013-02-25 21:09]

akostek

To rzeczywiście cena jest szokowa ale za to mamy cztery komory do dyspozycji [2013-02-26 06:39]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej