Zaloguj się do konta

Prezentacja sprzętu firmy Daiwa na rok 2014

W dniach 19-20 października 2013 nad zalewem Zegrzyńskim w Nieporęcie, pod Warszawą, miała miejsce prezentacja sprzętu wędkarskiego firmy Daiwa-Cormoran na rok 2014.

W spotkaniach uczestniczyli znakomici goście. Obecni byli klienci tych marek – właściciele, a także sprzedawcy sklepów i salonów wędkarskich. Wśród uczestników prezentacji znaleźli się także przedstawiciele ogólnopolskich mediów wędkarskich – tematycznych magazynów oraz portali internetowych. Można było spotkać reprezentantów takich redakcji jak:  "wedkuje.pl”  "Wiadomości Wędkarskie", "Wędkarstwo Moje Hobby", "Wędkarski Świat".
W godzinach popołudniowych produktowy panel informacyjny poprowadzili  inżynierowie Daiwy: Ty Hasegawa, David McAuley oraz Przedstawiciel Regionalny Łukasz Michna, którzy opowiadali o innowacjach technologicznych w sprzęcie Daiwa i Cormoran. Spotkało się to z ogromnym zainteresowaniem gości. Przystępny  i jasny sposób prezentacji sprawił, iż klienci wykazywali wyraźne zaciekawienie pokazem: zadawali pytania, z energią angażowali się w spotkanie.

Wśród licznych atrakcji tego dnia były również rejsy katamaranem po zalewie Zegrzyńskim w towarzystwie przedstawicieli handlowych firmy Daiwa-Cormoran. Każdy z uczestników mógł bezpośrednio przetestować sprzęt: wypróbować wędkę czy pokręcić firmowym kołowrotkiem. Była to także świetna okazja do rozmów z przedstawicielami Daiwy, jej inżynierami oraz ludźmi, zajmującymi się wędkarstwem zawodowo. Wieczorem,  goście oraz przedstawiciele Daiwa-Cormoran wzięli udział w uroczystej kolacji. Podczas przyjęcia odbyła się loteria, wylosowani klienci zostali obdarowani cennymi prezentami i upominkami od firmy. 

Tegoroczna prezentacja sprzętu firmy Daiwa-Cormoran na sezon 2014 odniosła zdecydowany sukces. Dla organizatorów była to doskonała możliwość do bezpośredniego kontaktu z klientami, poznaniu ich opinii, uwag. Zaproszeni goście mieli natomiast znakomitą okazję aby obejrzeć sprzęt z nowej oferty, podczas premierowych pokazów. Każdy mógł na własne oczy zobaczyć jak będzie wyglądać kolekcja w 2014 roku, co więcej, każdy mógł osobiście wypróbować nad wodą nowości tych marek.

Podobne prezentacje sprzętu firmy Daiwa-Cormoran odbywają się cyklicznie każdego roku, nie tylko w Polsce ale również w innych państwach Europy i na świecie, wszędzie tam, gdzie produkty Daiwa i Cormoran są obecna na rynku, poszukiwane i z radością użytkowane przez zafascynowanych tymi markami wędkarzy. Zdjęcia archiwum firmy Daiwa CormoranOkiem autora:


Nazywam się Mateusz Porada. Jestem zamieszkałym na Podkarpaciu wędkarzem, który miał okazję niejednokrotnie używać sprzętu firmy Daiwa-Cormoran. Wędkarstwem spinningowym pasjonuję się od dzieciństwa. Moimi łowiskami są rzeki południowej Polski – Wisłok, Wisłoka, Wisła, San, Dunajec, Ropa, Jasiołka, ich dopływy oraz niewielkie zbiorniki wodne. Na co dzień łowię delikatnie klenie, jazie, okonie, pstrągi, brzany i bolenie. Podczas prezentacji sprzętu firmy Daiwa-Cormoran 2014 natrafiłem na kilka interesujących mnie produktów. Pierwszym z nich było wędzisko Infinity Q Ultralight Spin o dł. 2,40m i cw. 1-9g. Jest to wędka o szybkiej szczytowej akcji przeznaczona do połowu kleni, jazi i okoni na miniaturowe przynęty. Kołowrotek spinningowy Caldia 2500 SHA. Odznacza się wysokim przełożeniem – 6:0:1 – dobrym w przypadku połowu szczupaków, boleni i okoni. Młynek bazuje na tej samej nanotechnologii, co Certate. Żyłka Cortest MP o średnicy 0,12mm-0,16mm. Jest to uniwersalna żyłka do połowu metodą spławikową, gruntową i spinningową. W przypadku żyłki o średnicy 0.12mm jej wytrzymałość wynosi 1,5kg. Zestawy woblerów Cormoran stworzone do połowu konkretnych gatunków drapieżników: "szczupak", "sandacz", "pstrąg" i "okoń". Woblery posiadają agresywną pracę. Ich maksymalna głębokość prowadzenia wynosi 1,5m. Przynęty dostępne są w funkcjonalnym pudełku. Belly Diver Mini. Na szczególną pochwałę zasługuje fakt ich starannego wykonania, ciekawej szaty graficznej, dobrego wyważenia, nienagannej pracy nawet w najostrzejszym nurcie,   a przede wszystkim, i co najistotniejsze dla spinningisty – skuteczności nad wodą. Oczywiście nie sposób wymienić i opisać w tak krótkim czasie wszystkich atrakcyjnych pozycji, które zobaczyłem podczas prezentacji. Jestem natomiast przekonany, że każdy wędkarz  po zapoznaniu się z bogatą i szeroką ofertą sprzętu firmy Daiwa-Cormoran, bez względu na zasobność portfela, z pewnością znajdzie "coś" dla siebie. 


                                                                                                             Mateusz Porada               


Opinie (6)

Artur z Ketrzyna

Prezentacja, prezentacją. Ja to bym z chęcią po testował taki sprzęcik. [2013-11-06 13:58]

micek009

Co racja, to racja ja też bym coś po testował.Sprzęt nie byle jaki ciekawe jakby się sprawdził nad wodą? [2013-11-06 14:04]

Krysiek

Też bym się dorwał do tych pyszności, [2013-11-06 22:55]

DelTor0

Exist fajnie wyglada ;) Mogliby dac do potestowania :D Ciekawe ile nowa Certate bedzie kosztowac w PL. [2013-11-07 23:33]

majap

Taka prezentacja przyprawia człowieka o ból głowy,firma renomowana posiadająca doskonały sprzęt.Choć mam go trochę od lat chciałoby się mieć nowsze - zobaczmy.Serdecznie pozdrawiam. [2013-11-08 14:32]

maverick314

Prezentacja super,ale zgadzam się z kolegami wyżej, miło by było być na takiej prezentacji i za razem przetestować ów nowości na 2014 rok :-). Pozdrawiam i 5 zostawiam [2013-11-10 23:00]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej