Zaloguj się do konta

Prezentacja wędzisk karpiowych SPORTEX

Zapraszamy Państwa na prezentacje wędzisk karpiowych legendarnej marki SPORTEX, które odbędą się podczas FESTIWALU KARPIOWEGO we Wrocławiu na stoisku firmy Adder Group sp. z o.o. w dniu 28 lutego o godzinie 17.00 oraz w dniu 01 marca o godzinie 12.00.

SPORTEX - marka z bardzo dużymi tradycjami. Światowa jej kariera rozpoczęła się przed kilkudziesięciu laty. Już na początku lat 50-tych SPORTEX produkował 250 tysięcy blanków w 60 różnych rodzajach. W chwili wynalezienia materiałów węglowych SPORTEX jako lider wykorzystał tę technologię, a wędki które ją wykorzystywały zdobyły miano nie do złamania. Blanki produkowane przez SPORTEX były wykorzystywane do produkcji wędek przez wielu światowych producentów i sprzedawane pod wieloma znanymi markami. W tamtych czasach np. około 80 % wędzisk sprzedawanych w Anglii przez znanych producentów było zbudowanych na blankach SPORTEXA. Także dzisiaj jakość blanków SPORTEXA jest podstawą jakości wielu wędzisk najbardziej znanych producentów sprzętu wędkarskiego.

Ciągle udoskonalana technologia HT - Cross Winding, najwyższej jakości materiały i ścisła kontrola procesu produkcyjnego sprawiają, że blanki SPORTEX są najwyższej światowej jakości. Poza materiałami węglowymi do produkcji super profesjonalnych wędzisk używane są także takie materiały jak KEVLAR i BORON.

Każdy klient kupujący wędkę SPORTEX ma 10-letnią gwarancję na jakość jej blanku.

Poza blankami najwyższej jakości wędki SPORTEX zbudowane są najlepszych materiałów, w tym z najwyżej ocenianych na świecie przelotek i uchwytów do kołowrotków firmy FUJI, oraz z najwyższej jakości naturalnego korka czy materiałów DUPLON zastosowanych przy rękojeściach. Wszystkie te argumenty sprawiają , że wędziska marki SPORTEX gwarantują wędkarzom duży zapas mocy i natychmiastowe jej przenoszenie na szczytówkę, możliwość dalekich i dokładnych rzutów oraz skuteczny hol ryb.


SPORTEX był jedną z pierwszych firm, która wprowadziła specjalistyczne wędziska dla profesjonalnych angielskich karpiarzy. Od tamtego czasu jest nadal jedną z wiodących firm dostarczających najlepszej jakości wędki karpiowe dla profesjonalistów nie tylko w Anglii i w Niemczech, ale w całej Europie. Legendarne światowej klasy wędziska takie jak FBC Carp są marką międzynarodową, której jakość łatwo potwierdzić czytając entuzjastyczne opinie na forach internetowych doświadczonych i najbardziej uznanych angielskich i światowych specjalistów od połowu karpi.


COMPETITION CARP - elasyczne, oparte na smukłych blankach , eleganckie i profesjonalne wzornictwo, paraboliczna akcja oraz wyjście naprzeciw innych najważniejszych oczekiwań angielskich łowców karpi były podstawą do zaprojektowania i wprowadzenia tej serii przede wszystkim na rynek angielski, ale także na rynki pozostałych krajów europejskich. Duży sukces już po pierwszym roku sprzedaży tej serii na rynkach Europy wędziska te zawdzięczają atrakcyjnemu kompromisowi pomiędzy ich jakością i ceną.


MORION CARP - smukłe, szybkie i lekkie - to wiodące cechy tej serii wędzisk nowej generacji. Dzięki nim oraz niezwykłej rezerwie mocy wędki te umożliwiają bardzo dalekie i jednocześnie celne rzuty, skuteczny hol, bez utraty dużej czułości i kontaktu z rybą . Seria ta to wynik ciągłej pracy nad dopracowaniem wielu szczegółów technologii HT - Cross Winding pozwalających osiągnąć niezwykłe efekty przy jednoczesnym obniżeniu ceny mimo zastosowania najlepszych dostępnych na rynku światowym materiałów Fuji i DUPLON.


SPECIMEN CARP - to oferta dla profesjonalnych karpiarzy, będąca kolejną wersją legendarnych wędzisk Brillant Carp o pół-parabolicznej akcji i wysokiej wytrzymałości dzięki technologii HT - Cross Winding. Dodatkowo cenionymi cechami tej serii jest nowoczesne wzornictwo, najlepszej jakości materiały, w tym przelotki o bardzo dużej odporności na ścieranie oraz ogromny zapas mocy podczas holu wielkich okazów karpi ,amurów i sumów.

FBC CARP ( Fisherman"s Best Choice Carp ) to seria wędek, która zapisała się w historii wędkarstwa, przede wszystkim dzięki wielkiej popularności wśród profesjonalnych karpiarzy na Wyspach Brytyjskich. Do tej pory dzięki technologii HT - Cross Winding, najlepszej jakości przelotkom i uchwytom kołowrotka FUJI , cienkiej rękojeści wykonanej z antypoślizgowej pianki DUPLON, są one cenionymi w Anglii wędziskami karpiowymi dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

Uzupełnieniem szerokiej oferty SPORTEXA są eleganckie i wytrzymałe pokrowce na wędki, które zabezpieczają cenne wędki w transporcie przed ich zniszczeniem. Ich powierzchnia jest wykonana z wodoodpornej tkaniny poliestrowej wysoce odpornej na przetarcia i zabrudzenia. Warstwa twardej pianki PVC pomiędzy zewnętrzną i wewnętrzną warstwą tkaniny zabezpiecza wędkę przed wstrząsami. Zastosowane w bagażach SPORTEX wysokiej jakości zamki zabezpieczone przed korozją gwarantują długotrwałe ich użytkowanie. Znakomitą funkcjonalność tych produktów zwiększają jeszcze wygodne rączki do ich przenoszenia. W podstawowej ofercie znajdują się usztywnione tuby na 1 wędkę (o długości 150 lub 165 cm), usztywnione torby na 2 wędki z kołowrotkami (o długości 150, 165, 180 cm), usztywnione torby na 3 wędki z kołowrotkami (o długości 150, 175, 190 cm), miękka torba na 1 wędkę z kołowrotkiem (o długości 145,160, 175, 190 cm).

Prezentacje wędzisk karpiowych legendarnej marki SPORTEX, które odbędą się podczas FESTIWALU KARPIOWEGO we Wrocławiu na stoisku firmy Adder Group sp. z o.o. w dniu 28 lutego o godz.17.00 oraz w dniu 28 lutego o godz. 12.00 Więcej informacji pod numerem telefonu (085) 745-15-84) . Serdecznie zapraszamy!

/ Tekst sponsorowany przez firmę Adder Group /

Opinie (5)

ekoolo

Myślę,że sobie pooglądam osobiście.(Jak się uda) [2009-02-24 19:46]

swiezy

... no widzę że wreszcie można się wypowiadać co do tekstów sponsorowanych i dobrze że tak jest . Sam nie jestem zainteresowany wędziskami karpiowymi bo nie łowię tą metodą ale mam nadzieję że karpiowcy sie wypowiedzą pozdrawiam ... [2009-02-24 19:58]

użytkownik

i dla mnie to chyba marzenia,byłem na targach w w-wie.. [2009-02-24 20:00]

musiek93

Sam równiez nie uzywam wędzisk karpiowych ale obejrzeć bylo by dobrze... Może wtedy naszły by chęci do wędkowania tą metoda. Pozdrawiam wszystkich .... [2009-02-24 21:59]

lin75

niemiałem do czynienia z ta firma i niewiem czy ten sprzet jest dobry czy taki sobie ale jesli jest reklamowany przez kolegów to musi coś wtym być.....pozdro [2009-03-26 16:42]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej