Prezentuj swoje filmy na wedkuje.pl

/ 4 komentarzy

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj wszyscy wędkarscy miłośnicy filmowania mogą dzielić się swoją wiedzą, poradami czy relacjami z wypraw utrwalonymi w kamerze. Wasze filmy będziemy regularnie zamieszczać w portalu, co jak mamy nadzieję, jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą komunikację, dając Wam przy okazji kolejne, ciekawe pole do działania.

Aby dodać film należy przesłać nagrany materiał do naszej redakcji na adres: filmy@wedkuje.pl, a my wstawimy go do bloga autora, którego o tym fakcie poinformujemy. Następny, a zarazem ostatni krok będzie należał do autora, którego zadaniem będzie stworzenie opisu do filmu. I na tym kończy się cała procedura - film zostanie zaprezentowany na głównej stronie portalu.

Dodajmy, że wszystkiefilmy o łowiectwie będą zamieszczane na naszym kanale na Youtube, gdzie będzie można je swobodnie oglądać i subskrybować:

www.youtube.com/wedkuje

Na dobry początek prezentujemy film „Jak złapać szczupaka” z udziałem mistrza spinningu Grzegorza Sicińskiego nagrany przez telewizję Taaaka Ryba Jurka Biedrzyckiego podczas niedawnej wyprawy ekipy wedkuje.pl do Szwecji.

 


3.9
Oceń
(31 głosów)

 

Prezentuj swoje filmy na wedkuje.pl - opinie i komentarze

PinkiPinki
0
Super właśnie tego nam było trzeba. Tylko jest jeden kłopot na który może dało by radęcoś poradzić. Ogólnie mam problem z oglądaniem jakich kolwiek filmów on-line. Dlatego proszę o bramkę aby można było pobierać filmy na dysk i wtedy je oglądać. Wtedy już by było całkiem fajnie. (2008-11-29 23:30)
jurekjurek
0
PRZEPIĘKNA SPRAWA można również filmować tarło ryb. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ za. (2008-12-24 19:31)
mieciu79mieciu79
0
Bardzo fajna sprawa,widać że portal wedkuje.pl idzie cały czas do przodu.Życzę wszystkim użytkownikom udanych filmów. (2009-01-13 13:47)
passatpassat
0
A ja myślałem ,że to ja mam dużo gumek XD ja mam ponad pięćdziesiąt a panowie mają ze 200 pare XD (2010-11-14 12:29)

skomentuj ten artykuł