Zaloguj się do konta

Prezentuj swoje filmy na wedkuje.pl

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj wszyscy wędkarscy miłośnicy filmowania mogą dzielić się swoją wiedzą, poradami czy relacjami z wypraw utrwalonymi w kamerze. Wasze filmy będziemy regularnie zamieszczać w portalu, co jak mamy nadzieję, jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą komunikację, dając Wam przy okazji kolejne, ciekawe pole do działania.

Aby dodać film należy przesłać nagrany materiał do naszej redakcji na adres: filmy@wedkuje.pl, a my wstawimy go do bloga autora, którego o tym fakcie poinformujemy. Następny, a zarazem ostatni krok będzie należał do autora, którego zadaniem będzie stworzenie opisu do filmu. I na tym kończy się cała procedura - film zostanie zaprezentowany na głównej stronie portalu.

Dodajmy, że wszystkiefilmy o łowiectwie będą zamieszczane na naszym kanale na Youtube, gdzie będzie można je swobodnie oglądać i subskrybować:

www.youtube.com/wedkuje

Na dobry początek prezentujemy film „Jak złapać szczupaka” z udziałem mistrza spinningu Grzegorza Sicińskiego nagrany przez telewizję Taaaka Ryba Jurka Biedrzyckiego podczas niedawnej wyprawy ekipy wedkuje.pl do Szwecji.

Opinie (4)

Pinki

Super właśnie tego nam było trzeba. Tylko jest jeden kłopot na który może dało by radęcoś poradzić. Ogólnie mam problem z oglądaniem jakich kolwiek filmów on-line. Dlatego proszę o bramkę aby można było pobierać filmy na dysk i wtedy je oglądać. Wtedy już by było całkiem fajnie. [2008-11-29 23:30]

jurek

PRZEPIĘKNA SPRAWA można również filmować tarło ryb. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ za. [2008-12-24 19:31]

mieciu79

Bardzo fajna sprawa,widać że portal wedkuje.pl idzie cały czas do przodu.Życzę wszystkim użytkownikom udanych filmów. [2009-01-13 13:47]

passat

A ja myślałem ,że to ja mam dużo gumek XD ja mam ponad pięćdziesiąt a panowie mają ze 200 pare XD [2010-11-14 12:29]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej