Promowanie PZW i Koła METALURG Kutno

/ 6 zdjęć


Prezydent Miasta Kutno wraz z wieloma organizacjami pozarządowymi zaprosił mieszkańców miasta na wspólny piknik. Przygotowano odpowiednią scenę, dopracowano scenariusz a organizacje pozarządowe miały okazję zaprezentować swoje działania na rzecz lokalnej społeczności i wielu mieszkańców przyległych gmin. Organizacje bardzo zaangażowały się w realizację wspólnego projektu. Również nasze Koło aktywnie włączyło się do prac.
Kol. Jan Błaszczyk – Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego na wniosek władz Koła został wybrany do komitetu organizacyjnego i aktywnie w nim pracował, za co Prezydent wyróżnił Go specjalnym podziękowaniem. W tym roku przygotowaliśmy wystawę rysunków, które brały udział w konkursie pn. „Wędką czystym wodom cześć”, umożliwiliśmy zapoznanie się z działalnością PZW i możliwością uczestniczenia w życiu Koła. Dodatkowo przygotowaliśmy broszury i możliwy udział w krótkim szkoleniu aby można było przystąpić do egzaminu na kartę wędkarską. Stoisko było dość licznie odwiedzane i głównie interesowano się wystawą rysunków. Niestety nadszedł deszcz i „wymiótł” ludzi z takimi trudami przygotowanego zadania. Nasze plany promowania PZW oraz przeprowadzenie egzaminów na kartę wędkarską praktycznie spłonęły na panewce. Jedynym pocieszeniem jest to, że dostrzegły nas władze samorządowe i złożyły nam wizytę – Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, jego Z-cy Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak oraz rzecznik prasowy prezydenta Joasia Brylska.
Może za rok niebo dla organizatorów będzie bardziej życzliwe, bo tym razem uśmiechnęło się do rolników dając życiodajną wodę ich plantacjom. W sumie to i tak na tym wszyscy skorzystamy w postaci obfitych plonów i tanich zapasów na zimę.
A może to „klątwa” trzynastego.

 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Promowanie PZW i Koła METALURG Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł