Prośba o wsparcie


Koło PZW nr 58 Pstrąg w Szczecinie skupiające członków ze Szczecina, Gminy Przybiernów, Goleniowa i Stargardu Szczecińskiego jak co roku przystępuje do organizacji imprez rekreacyjno-wędkarskich dla dzieci z Czarnogłów i okolicznych wiosek. Odbywają się one tradycyjnie na terenie Stanicy Wędkarskiej Koła w Czarnogłowach nad jeziorem Duża Kopalnia. Dzieci będą miały możliwość spędzenia 4-5 godzin na świeżym powietrzu uczestnicząc w zawodach wędkarskich, sprawdzianach wiedzy z zakresu wędkarstwa, ekologii i ochrony środowiska oraz różnego rodzaju grach, zabawach i konkurencjach sprawnościowych. W imprezach, w których uczestniczy zwykle 60-90 dzieci, wielokrotnie brali udział przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji, WORD-u oraz innych sponsorów. Mają oni możliwość zaprezentowania informacji o własnej pracy jak również przekazania dzieciom i ich opiekunom wiedzy z zakresu ruchu drogowego i zachowania się na drodze, udzielania pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w codziennym życiu. Dzieci oraz ich opiekunowie otrzymają bezpłatny ciepły posiłek i zimne napoje. Chcielibyśmy, jak zwykle, obdarować wszystkie dzieci paczkami ze słodyczami i wyprawkami do szkoły. Członkowie Koła tradycyjnie zajmują się organizacją i prowadzeniem imprezy, pozyskiwaniem środków finansowych jak i częściowym własnym wkładem finansowym.

Planujemy, że gówna impreza odbędzie się w dn. 31 sierpnia 2013 roku na terenie Stanicy Wędkarskiej w Czarnogłowach. Mając na uwadze niecierpliwe oczekiwanie dzieci, przy jednoczesnych kłopotach z zabezpieczeniem niezbędnych środków na organizację imprezy, zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową do urzędów, firm, instytucji i osób prywatnych, wspomagających nasze działania do tej pory jak i tych, którzy chcieliby przyłączyć się do naszych działań na rzecz dzieci.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że istnieje możliwość wyeksponowania Państwa banerów reklamowych zarówno na Stanicy Wędkarskiej jak również zamieszczenia informacji na naszej stronie internetowej. W wypadku Państwa deklaracji, o wsparciu imprezy, do końca lipca możliwe jest również umieszczenie loga lub nazwy firmy na plakatach ogłoszeniowych. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie oraz szerszą współpracę i objęcie przez Was wsparciem naszego Koła w dłuższym okresie czasowym. Koło nasze oprócz organizacji corocznych imprez dla dzieci zajmuje się również organizacją całego cyklu zawodów wędkarskich dla członków /17-18 imprez w sezonie/. Od kilkunastu lat prowadzimy wewnętrzną ligę wędkarską, tradycją są Mistrzostwa Koła, Puchar Lata czy też odbywające się już od kilku lat Zawody rodzinne i Maraton wędkarski /12 godzin łowienia/. Sprawujemy pieczę, z ramienia PZW, nad dwoma jeziorami Duża i Średnia Kopalnia w Czarnogłowach oraz częścią rzeki Wołczenica.

Osoby chcące wspomóc nasze działania prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy:

Prezes Koła Jerzy Fydrych tel. 501081015

Wiceprezes ds. organizacyjnych Robert Niemierowicz tel. 604242391

Wiceprezes ds. sportowych Rafał Witek tel. 604755235

E-mail Koła pstrag58@outlook.com

lub przekazanie środków finansowych na konto :

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie

Koło nr 58 Pstrąg ul. Mickiewicza 3 70-383 Szczecin

nr 71 1500 1722 1217 2010 3247 0000

z dopiskiem Dzieci.

Za Zarząd 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Prośba o wsparcie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł