Przydrożny zbiornik retencyjny jako łowisko.

/ 1 komentarzy / 7 zdjęć


Witam wszystkich gorąco.
Dziś chciałbym napisać kilka słów na temat przydrożnych zbiorników retencyjnych.
jak się domyślam to wszyscy doskonale wiemy co to jest i jakie zadanie spełniają ale zdając sobie sprawę że są w śród młodzi i jesze mało doświadczeni wędkarze więc chciałbym napisać kilka słów gdzie ich znaleść i jakie mają one zadanie a zarazem ich zalety.

Awięc zaczne od tego gdzie je możemy znaleść otuż znajdują się przy dużych trasach oraz przy obwodnicach miast są one niezbyt duże ale spewnością da się tam łowić rybki.

teraz kilka słów na temat zadania jakie one spełniają a więc to do tych zbiorników spływa nadmiar wody z pobliżnych terenów oraz z padających deszczy to właśnie one osuszają nasze obwodnice i drogi zazwyczaj przy każdej obwodnicy jest kilka takich zbiorników o rużnej głębokości.

Zalety.
Otuż nie wszyscy sobie zdajemy sprawę co morzemy osiągnąć jadąc na taki zbiornik. Po pierwsze napewno wielu z nas nie jedno krotnie zastanawiało się z kąd tu zdobyć fajnego żywczyka na szczupaczka otuz to właśnie w nich jest najwięcej małych rybek króluje karaś ale sam osobiście łowiąc zdarzało mi się że złowiłem linka a nawet szczupaczka ale oczywiście musimy wziąść pod uwagę to że te zbiorniki są gmin i jeśli ktoś ich wcześniej nie zarybi no to nici z żywczyka.

Druga zaleta to taka że możemy zabrać ze sobą rodzinkę żonkę i swoje małe dzieciaczki i przy okazij uczyć ich jak się łowi rybki sam osobiście jeszcze nie mam dieci ale czasami zabierałem bratanka to miał taką frajdę bo brały jak szalone a najlepsze z tego wszystkiegomjest to że to wszystko jest za darmo bo anie nie kosztuje nas wiazd ani nie trzeba mieć karty PZW pozdrawiam i życzę miły wypadów na takie zbiorniki.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Przydrożny zbiornik retencyjny jako łowisko. - opinie i komentarze

u?ytkownik63630u?ytkownik63630
0

Informacja o regulaminie połowu:

Kto pierwszy ten lepszy.

dobre :) dawno się tak nie ubawiłem piona

POZDRO

(2011-03-04 21:19)

skomentuj ten artykuł