Przygotowanie materiału na tarliska

/ 2 komentarzy / 10 zdjęć


Wiosna zbliża się wielkimi krokami , widać to wszędzie. My tradycyjnie jak co roku by pomóc naszym rybkom w miłosnych igraszkach , przygotowujemy im gniazdka miłości. Dzisiaj na terenie leśnictwa ,,Skrajna" i wyznaczonym przez leśniczego terenie wycinaliśmy jałowce z których to  sporządzimy na jeziorach Zadworne i Chłodne tarliska. W operacji tej udział brali udział : Banach Kazimierz, Bąk Hieronim, Jan Glazik, Mirek Smoleń , Artur Gostomczyk, Andrzej Drewczyński i Stasiu Kuczer. Po odbiorze i opłaceniu za ten materiał , wykonamy tarliska. Mam nadzieję , że dzięki naszej pomocy, pomnożą się zasoby naszych jezior.

 


4.7
Oceń
(12 głosów)

 

Przygotowanie materiału na tarliska - opinie i komentarze

grisza-78grisza-78
0
Gratuluję aktywności panie Janku !!!!! Jezior macie sporo, roboty też. Oby rybki zrobiły swoje na nowych tarliskach, a za parę lat będą efekty. (2014-04-06 11:54)
halski021halski021
0
Brawo! - Pierwszy raz widziałem wasze tarliska na jeziorze Chłodnym kilka lat temu .Nie wiedziałem co to jest.Młody wędkarz , z którym tam bylem , pokazał mi ikrę ryb na gałązkach jałowca i objaśnił , co to jest.Wg mnie pomoc przy tarle naturalnym jest bardziej korzystna aniżeli zarybianie sztuczne zbiorników. (2014-04-06 15:12)

skomentuj ten artykuł