Przystań nad Parsętą - idealne miejsce na wędkarski weekend

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy kolejne miejsce na wędkarskiej mapie Polski dedykowane wędkarzom. Przystań nad Parsętą to urokliwe miejsce nad Królową polskich rzek triociowych - Parsętą nieopodal Kołobrzegu. Do dyspozycji wędkarzy Pani Aldona - właścicielka tego miejsca oddaje całoroczny domek, w którym w komfortowych warunkach może nocować do 6 wędkarzy. Szczegóły i rozmieszczenie pomieszczeń zobaczycie na naszym materiale filmowym.


Domek znajduje się praktycznie przy samej rzece. Idąc w górę dojdziemy do jazu w miejscowości Karlino, gdzie również znajduje się siedziba Związku Gmin Dorzecza Parsęty dbającego o rybostan tej pięknej rzeki. Idąc w dół kierujemy się w stronę Kołobrzegu. Mamy zatem możliwość wędkowania w rzece lub w morzu dla amatorów morskiego wędkowania z brzegu lub z łodzi.
Wszystkich zainteresowanych spędzeniem wędkarskiego wyjazdu w tych pięknych okolicach zapraszamy do kontaktu z właścicielką - Panią Aldoną - kontakt na końcu filmu.

 

6min     4395x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.3
Oceń
(7 głosów)

 

Przystań nad Parsętą - idealne miejsce na wędkarski weekend - opinie i komentarze

amur tvamur tv
+1
Miejscówka wydaje się mega ciekawa szkoda że mam tak daleko (2022-04-21 01:33)
ryukon1975ryukon1975
+2
Parsęta, kiedyś rzeka legenda. Dziś jakoś niewiele na jej temat się słyszy czy czyta. Powodów zapewne jest kilka. Wielu wędkarzy nie ma czasu na pokonywanie znacznej odległości do tej rzeki i wybierają mniej odległe łowiska. Zaś ci którzy tam ciągle jeżdżą a niewątpliwie jest taka grupa trzyma swoją wiedzę w pewnej tajemnicy i niechętnie dzieli się nią z "nowymi". (2022-04-22 06:43)

skomentuj ten artykuł