Przyszedł czas na rodzinne wędkowanie

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Po wieczornym piątkowym wędkowaniu przyszedł czas na 'rodzinny wyjazd'. 'Młody' już nie mógł się doczekać kiedy będzie mógł wyjechać ze mną nad wodę i przetestować nowy sprzęt który dostał niedawno na urodziny. W sumie wszystko ma sprawne - nowy kij, młynek, stołeczek, siatkę i wszystkie dodatki więc czas najwyższy aby kilkudniowy sześciolatek mógł sprawdzić prezenty w działaniu.

Rano wstaję i już ulga bo nie pada - jest dobrze. Jemy śniadanie i pakujemy samochód.
Szybki kurs nad wodę i przygotowuje zanętę, rozkładamy cały majdan i po chwili zaczynamy wędkowanie. Zaczyna się nieciekawie bo pierwsze dwie płocie są moje ... ale później

Później to już popis 'młodego' i duma ojca ;)
Najpierw w test poszedł bacik - efekt okoń 16 cm i płoć 18 cm
Po znużeniu tą metodą w testy poszedł teleskop - ta metoda nie jest mu już obca więc na efekty nie trzeba było długo czekać. Kilka płoteczek znowu znalazło się na haczyku ... Normalny profesjonalista.

Żeby wrażeń było jeszcze więcej postanowiłem udostępnić mu feederka i nauczyć połowu drgającą szczytówką. ostatnio oglądaliśmy wspólnie film i bardzo chciał spróbować sam. To do czego my dochodzimy przez jakiś czas jemu zajęło dosłownie chwilkę. Każde ugjęcie szczytówki i dźwięk dzwoneczka kończył się wyciągnięciem plotki w rozmiarze 20 cm. Dodam, że to były dziś największe płotki jakie wspólnie wyciągaliśmy.

Był to bardzo radośnie spędzony dzień urlopu ;)

 


4.6
Oceń
(16 głosów)

 

Przyszedł czas na rodzinne wędkowanie - opinie i komentarze

czarnypumczarnypum
0
Nie ma to jak szczęśliwa rodzina, dobrze, że chłopak lubi wędkować.
(2011-04-13 10:38)
u?ytkownik70140u?ytkownik70140
0
5 (2013-05-11 12:04)

skomentuj ten artykuł