Pstrąg Wdy 2011 - XIV Zawody Spinningowe

/ 1 komentarzy / 7 zdjęć


W sobotę, 16 kwietnia, w Czarnej Wodzie odbyły się po raz czternasty, zawody wędkarskie „Pstrąg Wdy”. Zawody rozgrywane są metodą spinningową na rzece Wdzie, na odcinku od śluzy w Górkach do mostu w Błędnie. Do rywalizacji stawiło się 24 sympatyków ‘czerwonej kropki”. Przyjechali wędkarze ze Tczewa, Chojnic, Pelplina, Rytla i miejscowi z Czarnej Wody.

Po pięciu godzinach wędkowania, wyłoniono zwycięzców: pierwsze miejsce - Marcin Terczakowski z Tczewa, który złowił pstrąga potokowego 42 cm, drugie miejsce – Piotr Gierszewski z Chojnic, trzecie miejsce – Mirosław Karolczyk z Pelplina. Kolejne lokaty zajęli wędkarze z Czrnej Wody: Grzegorz Ebertowski, Henryk Redzimski, Jurek Szlęk i Stefan Waśniewski.

Wielkie podziękowania dla fundatorów i sponsorów tej imprezy. Należy tu wymienić: Państwo Milela i Jarosław Kłopotek z Bydgoszczy, Mirosław Chmara z Bydgoszczy, firma wędkarska "DRAGON" z Białych Błot, firma AD-BUD – Adam Pryba, Urząd Miejski w Czarnej Wodzie. Podziękowania również dla Państwa Sękowskich z Czarnej Wody za udostępnienie terenu i możliwość zorganizowania biesiady wędkarskiej.

 


4.6
Oceń
(9 głosów)

 

Pstrąg Wdy 2011 - XIV Zawody Spinningowe - opinie i komentarze

SamotnikSamotnik
0
Popieram tego typu rywalizacje .  24  zawodników  to bardzo mało to mnie zdziwiło !!!!!!. ??????    Pozdrawiam. (2011-04-24 06:40)

skomentuj ten artykuł