Pstrągowe woblery

/ 1 komentarzy

Niebawem nastanie nowy sezon na Pstrąga ,czas przygotować się na duże okazy ,w tym pomogą Ci Woblery " BÓBR" ..!! TESTOWANE na rzekach KWISA , BÓBR I innych rzekach gdzie zamieszkują Pstrągi ......!!
CZY SĄ WARTE ZAKUPU ??... PRZYJDŹ SPRAWDŹ I ZAKUP JE, A NA PEWNO BĘDĄ WIODŁY PRYM W TWOIM PUDEŁKU Z WOBLERAMI ...........
"Bobry" to woblery, które już od wielu lat są synonimem i wzorcem woblera pstrągowego. Stoją bardzo wysoko w rankingu woblerów używanych do połowu pstrągów. Z pewnością miejsce na podium mają zapewnione ! Jak dla mnie jest to z pewnością jedne z pierwszych miejsc, a składa się na tą opinię kilka znaczących faktów.
"Bobry" przyciągają wzrok. Są wykonane z dużą precyzją i dbałością o szczegóły ,wykonane są ręcznie nie maszynowo... Również sam ich kształt jest bardzo specyficzny i niepowtarzalny . Wiadomo oczywiście, że wobler zanim złowi pstrąga czy jakąkolwiek inną rybę musi "złowić" najpierw Wędkarza. Akurat z tym "Bobry" nie mają problemów. Tak jak i z pstrągami. Także biorą te woblery zarówno wędkarze jak i ryby !!!!


WOBLERY DOSTEPNE SĄ W OFERCIE SKLEPU WĘDARSKO-ZOOLOGICZNEGO WIGA W LEŚNEJ NA UL.SIENKIEWCZA 26.

 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Pstrągowe woblery - opinie i komentarze

użytkownik74867użytkownik74867
0
Bez względu jakie są to woblery, to zamieszczone przez Ciebie zdjęcia wykonałem osobiście. I zostały one umieszczone w tym temacie bez mojej zgody !!! Jak się nazywa takie zachowanie ??? (2013-02-17 08:58)

skomentuj ten artykuł