Zaloguj się do konta

Zawody o Puchar Burmistrza Suchania

W dniu 04-08-2018 Zarząd Koła PZW nr 45 w Stargardzie realizując współpracę z gminami Powiatu Stargardzkiego zorganizował wspólnie z Gminą Suchań towarzyskie spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Suchania. Zawody odbyły się w ramach uroczystego otwarcia nowo powstałego obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego w Suchaniu, który powstał przy współfinansowaniu środków własnych Gminy Suchań oraz środków Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020. W ramach w/w projektu wykonano zagospodarowanie terenu przy zbiorniku wodnym na rzece Reczycy w celu utworzenia miejsca rekreacji i odpoczynku, którego przeznaczeniem jest podniesienie atrakcyjności przestrzennej obszaru oraz zwiększenie atrakcyjności turystycznej nad rzeką Reczycą w miejscowości Suchań. W zawodach mimo upalnej pogody uczestniczyło 15 zawodników z gminy Suchań i nie tylko. Pomimo iż zbiornik nigdy nie był zarybiany to pierwsze ryby trafiały do siatek zawodników może nie licznie, ale jednak i po ważeniu w doskonałym stanie powróciły do wody. Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste otwarcie obiektu, a otwarcia dokonali m.in. Wice Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego pan Jarosław Rzepa, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Olgierd Kustosz oraz Burmistrz Suchania pani Stanisława Bodnar wraz z reprezentacją mieszkańców Suchania, która przybyła na tę uroczystość licznie wraz z rodzinami oraz przedstawiciele lokalnego samorządu. Po uroczystym otwarciu Prezes Koła kol. Zbigniew Antoń omówił przebieg zawodów a Sędzia Główny kol. Mieczysław Żywicki przedstawił wyniki. 

Miejsca na podium zawodów zajęli następująco:

1-sze miejsce – Grzegorczyk Paweł

2-gie miejsce- Dziułgiel Leszek

3-cie miejsce – Grzegorczyk Zuzanna oraz Weretycki Przemysław


Wszyscy uczestnicy zawodów zawodnicy zostali wyróżnieni nagrodami ufundowanymi przez organizatorów, którzy przygotowali dla uczestników zawodów oraz wszystkich przybyłych również kiełbaskę z grilla, grochóweczkę, kawę, i herbatę oraz napoje, którymi można było częstować się biesiadując po zakończeniu zawodów.  

Uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników w zawodach i zapraszamy na kolejne a Pani Burmistrz gratulujemy bardzo ładnego obiektu i świetnych współpracowników, którym należą się brawa i podziękowania za przygotowania i organizację imprezy. 

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/18mXkagQIECgzXPgfC_Rqa0QxQ0REOGUL?usp=sharing Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Szkieletor

Na ostatnie w sezonie zawody i prawdopodobne zakończenie tegorocznej rywal…