Puchar Jesieni -J.Białe 05.10.13

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


W dniu 05.10.2013 na jeziorze Białym zostały przeprowadzone w naszym kole ostatnie tegoroczne zawody spławikowe pod nazwą Puchar Jesieni. Rozpoczęcie zawodów odbyło się o na godz. 08.00 po uprzednim przygotowaniu stanowisk przez organizatorów.
Pomimo iż noc poprzedzająca zawody była dość zimna (2⁰C) to od godz. 09.00 wyszło słońce i pomimo chłodnego wiatru zaczęło robić się trochę cieplej, co pozwoliło na świetną zabawę z rybami.
Zawodników do rywalizacji stanęło 30 w tym 5-cioro juniorów. Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy „migiem”, chcąc zapewne się odrobinę rozgrzać, rozpierzchli się po stanowiskach i przystąpili do ich organizacji.
Wędkowanie rozpoczęto o godz. 09.00 i zapowiadało się optymistycznie - po kilka sztuk dorodnych płoci, okonie, jakieś okonki, czasem krąp a nawet jaź. Następnie jakby chwila relaksu a potem parami rybki szły do siatek - cóż pewnie zaczynają wybrzydzać nad zanętą.
Jak się okazuje tytuł Mistrza zobowiązuje i słusznie miano to póki co to należy do kol. Emila - nie daje szans ani rybom ani innym wędkarzom.
Kategorię juniorów z wynikiem 990 punktów wygrała kol. Karolina, która ostatnio święci triumfy. Natomiast wśród seniorów „jak zwykle” wynik zrobił kol. Emil, który uzyskał 2710 punktów wygrywając zawody.
Po skończonej rywalizacji zawodnicy przystąpili do konsumpcji tradycyjnej żołnierskiej grochówki.
Zawody zakończył podsumowaniem vice prezes odczytując wyniki i gratulując osiągniętych sukcesów.

Wyniki zawodów :

Kategoria Juniorów:
1. kol. Karolina
2. kol. Sebastian
3. kol. Damian Ż
4. kol. Damian Ł
5. kol. Eryk

Kategoria Seniorów:
1. kol. Emil
2. kol. Ryszard
3. kol. Wiesław
4. kol. Marcin
5. kol. Zdzisław P
6. kol. Marek
7. kol. Andrzej
8. kol. Łukasz
9. kol. Zdzisław M
10. kol. Mirosław


Zwycięzcom gratulujemy uzyskanych wyników a wszystkim uczestnikom życzymy wędkarskich sukcesów i do zobaczenia na kolejnych zawodach.
Zdjęcia do obejrzenia na naszej stronie w galerii zdjęć i bezpośrednio pod linkiem: http://sdrv.ms/GBBzTX

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Puchar Jesieni -J.Białe 05.10.13 - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
Gratuluję organizatorom i zawodnikom. (2013-10-05 18:53)

skomentuj ten artykuł