Zaloguj się do konta

Puchar Kierownika Klubu 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.2015

8 sierpnia 2015 r. wędkarze z koła nr 6 w Nowym Glinniku wybrali się na wycieczkę wędkarską połączoną ze spławikowymi zawodami wędkarskim o "Puchar Kierownika Klubu 25 Brygady Kawalerii Powietrznej". Miejscem wycieczki i zawodów była miejscowość Gostomia k/ Nowego Miasta.


O godzinie 5.00 wesoły autobus ruszył z Nowego Glinnika, po drodze zabierając wędkarzy. Na miejscu po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy ruszyli aby przygotować się do zmagań. W dniu dzisiejsz ym po czterogodzinnych zmaganiach okazało się, że upalna pogoda przeszkadzała nie tylko wędkarzom ale również rybom, które dzisiaj słabo współpracowały z wędkarzami.

Rzec trzeba, że na 19 zawodników tylko 7 pozyskało ryby. W przewadze były to karasie. Totalnie zawiodły karpie, z których znane jest to łowisko. Złowiono tylko dwa a największy miał wagę 2225 g. Zwycięzcami zawodów zostali Mariusz Smolak z wynikiem 3030 pkt., drugi był Czarek Pełka z wynikiem 2305 pkt. a trzeci był Mirek Przybyłek z wynikiem 895 pkt. Czarek otrzymał również nagrodę specjalną za największą rybę, którą ufundował nasz przyjaciel i właściciel sklepu wędkarskiego w Tomaszowie Maz. kolega Wojtek Wilanowski. Na zakończenie skorzystaliśmy z gościnności niedawno otwartej smażalni ryb "GOSTOMKA" państwa Edyty i Andrzeja Staniszewskich. Polecam wszystkim smakoszom smażonej rybki. Pstrąg z frytkami i surówką super. Jednym słowem smacznie, dużo i tanio.Po obfitym posiłku i łyku schłodzonego piwka autobus ruszył w drogę powrotną. 

Zarząd Koła już zaprasza na kolejne zawody w dniu 12 września nad Zalewem Sulejowskim "Puchar Ziemi Lubocheńskiej".

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

'Sumiki' w akcji

Dziś szkółka trochę  inna niż poprzednie. Tak wędkujemy, ale o n…