Puchar Piranii 2014

/ 16 zdjęć


Piękny, słoneczny poranek 10 sierpnia 2014 r. godz.5.00. Nad jeziorem w Wandowie spotykają się wędkarze spławikowi żeby rozegrać zawody o Puchar Piranii organizowane i sponsorowane przez Sklep Zoologiczno - Wędkarski ,, PIRANIA,, w Kwidzynie.
Zawody organizowane od kilkunastu lat cieszą się dużym zainteresowaniem wędkarzy, i nie chodzi tu tylko o rywalizację o puchar. Istnieje jeszcze jedna pt. Obalić mistrza. A jak mistrz przegra to zaczynają się żarty i jest wesoło. Zawody rozgrywane są w dwóch kategoriach. Punktacji ogólnej i za najdłuższą rybę. Tym razem dopisała pogoda i ryba. Do rywalizacji przystąpiło 27 wędkarzy. Wędkowano do godz.11.30. O oto wyniki.

1. ROMAN KAMIŃSKI - 9300 pkt.
2. BOGDAN WIELGOSZ - 4100 pkt.
3. MARCIN BELZYT - 3240 pkt.
4. ANDRZEJ TUBAJA - 3220 pkt.
5. HENRYK MATLA - 2920 pkt.
6. KRZYSZTOF MASNY - 2780 pkt.

Bardzo zacięta była rywalizacja o najdłuższą rybę. Decydowały milimetry. Ostatecznie wygrał

HENRYK MATLA

leszczem dł. 33.5 cm. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami ufundowanymi przez Sklep Zoologiczno - wędkarski ,,PIRANIA,, w Kwidzynie.Dodatkowo rozlosowano 5 bonów rabatowych do wykorzystania w sklepie przy zakupie sprzętu wędkarskiego. Nagrody wręczył właściciel sklepu w towarzystwie Kapitana Sportowego Koła nr.4 PZW Kwidzyn które to koło udostępniło wodę do rozegrania zawodów i zajęło się organizacją. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy tradycyjnie oblegali grilla i raczyli się pieczonymi kiełbaskami.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Puchar Piranii 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł