Puchar Prezesa koła TROĆ Poznań 25 08 2015

/ 3 zdjęć


   Jak co roku nie mogło i tym razem zabraknąć zawodów wpisanych już na stałe do harmonogramu imprez naszego koła a mianowicie zawodów o "Puchar Prezesa Koła TROĆ". Zawody odbyły się w dniu 22 sierpnia 2015 roku na naszym łowisku Karolewo Czarne i zgromadziły 29 zawodników. Pogoda tego dnia była wyśmienita- od dwóch tygodni ustabilizowane ciśnienie, słonecznie, ciepło, lekki zachodni wiaterek dopełniał całości.

     Po krótkim przywitaniu sędzia główny kol. Irek Fedorczuk przedstawił regulamin zawodów oraz odbyło się losowanie stanowisk. Można było wędkować na dwie wędki co jak się okazało dla jednych było bez znaczenia a dla innych utrapieniem- z powodu częstych brań i tak łowili na jedną. Dominowała drobnica- jest to już na naszym łowisku normą na zawodach- przeważnie płotka oraz leszczyk, trafił się również niewielki krąpik. Cztery godziny zawodów minęły naprawdę szybko, czas kończyć, tym bardziej, że mały żołnierski poczęstunek już był w trakcie przygotowania. Komisja sędziowska przystąpiła do swoich czynności.

A wyniki przedstawiały się następująco:
1. miejsce i Puchar Prezesa zdobył kol. Leszek Kuszewski z wynikiem 6890pkt.
2. miejsce kol. Dariusz Nowak z wynikiem 2460pkt.
3. miejsce kol. Ryszard Pluciński z wynikiem 2380pkt.

       
Kolega Leszek Kuszewski osiągnął najwyższy wynik w zawodach, które odbyły się w tegorocznej edycji na naszym łowisku- moje gratulacje. Po ceremonii wręczenia Pucharu oraz drobnych upominków za 2 oraz 3 miejsce przystąpiliśmy do drugiej części naszego spotkania czyli wędkarskiej biesiady.
 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Puchar Prezesa koła TROĆ Poznań 25 08 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł