Puchar Prezesa Koła Kleń - VII GPK

/ 35 zdjęć

Zgodnie z terminarzem zawody o Puchar Prezesa Koła Kleń odbyły się na Batorówce ,łowisku bardzo urokliwym o imponującym rybostanie.Jest nam bardzo miło ,że zawody te cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród "feederowców" jednak tym razem udział mogli wziąć tylko członkowie koła z opłaconymi składkami.Stawiło się 24 "kleniaków" w tym dwóch kadetów ,jeden junior i jedna przesympatyczna kobieta "Nasza" Ania D.Całość podzieliliśmy na 6 sektorów.

Jednak zanim przystąpiliśmy do losowania ,Pani Renacie Bator wręczyliśmy pamiątkowy plakat w podziękowaniu od uczestników za imprezę pt.Puchar Batorówki  .

Pogoda pozwoliła na przeprowadzenie odprawy ale już podczas przygotowań deszcz dał się we znaki.

Czas łowienia zaplanowano na  6 godzin ,z przerwą na poczęstunek .Już po trzech godzinach podczas pauzy nastąpiła wymiana wrażeń ,kto ile ma i komu uciekło.Delikatnie rzecz ujmując można powiedzieć ,że fighterzy nie mieli czym się chwalić. Smulik cztery karasie ,a Jaworek przegrywał z juniorem Damianem.Ja czyt.Marek O. miałem karpia  6850 pkt i parę karasi ,ale z mojej lewej Seba systematycznie punktował karasiami lub małymi karpiami. Po  przerwie deszczyk ustał i zaczęła się nieformalna druga runda ,w której co rusz słychać było jęk zawodu po spiętej rybie.

Fantastyczny bój stoczyli: Krystian Owczarz(kadet) z Damianem Chudzińskim(junior) łowiąc równo przez 6 godzin obaj wykręcili po ponad 20 kg .Krystian 20.980 kg Damian 22.380 kg tym samym Puchar Prezesa w kategorii junior przyozdobi półkę Damiana.

Wśród seniorów udało mi się złowić 36.310 kg tym samym wybawiłem z opresji Dydzia Naszego prezesa aby sam sobie nie wręczał pucharu .Marcin łowił przy wyspie ciut brakło do 30 kg ,29.330pkt. Swoim połowem sprawił wielką radość Pani Renacie ,która zaczynała powątpiewać w Jego umiejętności zapominąjac poniekąd ,że stał na Ich podium np.w Milo Carp Masters.

Trzecie miejsce zajął  Smulik zwany "wesołkiem" w ostatniej godzinie złowił więcej ryb niż przez pięć pierwszych i to się nazywa zawodnik.Czwarte miejsce zajął wspomniany Damian Chudziński pokonał nawet w swoim sektorze dwukrotnego Wędkarza Roku Koła Kleń - Michała Jaworskiego.O  120 pkt ,ale pokonał .Piąte miejsce z mocną dwójką zajął Michał 22.260 pkt.Szóste miejsce w generalce dwójka sektora A, Krystian Owczarz .Siódme miejsce Milczarek Mariusz 14.750pkt i ósme ostatnie premiowane nagrodami zajął Augustyniak Arkadiusz 11.250 pkt.

Pulę nagród powiększyły trzy paki dipów firmy PPH AROMAX które rozlosowaliśmy wśród uczestników ,a koledze Zbyszkowi dziękujemy za miłą niespodziankę .

Ciepłe słowa i pozdrowienia kieruję do Państwa Bator ,a zawodnikom dziękuje za obecność i sportową postawę.