Puchar Prezesa PKS Sieradz - 27.05.2017 Kolasa

/ 42 zdjęć


W sobotę 27 maja wędkarze Koła PZW Boleń zebrali się nad zbiornikiem Kolasa by rozegrać coroczne zawody o Puchar Prezesa PKS Sieradz.

Do rywalizacji stanęło 10 zawodników. Zawody rozpoczęły się losowaniem stanowisk i przygotowaniami do łowienia. O godzinie 8.30 po nęceniu wędkarze przystąpili do łowienia. Słoneczna pogoda pozwoliła cieszyć się zawodnikom z wędkowania a i całkiem pozytywnie wpłynęła na zachowanie ryb, które w miarę chętnie współpracowały z zawodnikami.

Łowiono głównie leszcze, wzdręgi, jazie i karasie. Po cztero godzinnych zmaganiach komisja wagowa przystąpiła do ważenia ryb a Prezes Koła Józef Mikołajczyk z żoną do przygotowywania poczęstunku dla uczestników zawodów.

Po zawżeniu połowu wszystkich zawodników, posilając się przygotowanym poczęstunkiem zawodnicy oczekiwali ogłoszenia oficjalnych wyników.

Zwycięzcą zawodów został kol. Józef Wira z wynikiem 2520g, tuż za nim uplasował się kol. Pilaszewski Rafał z wynikiem 2280g. Miejsce trzecie wywalczył kol. Mikołajczyk Bogdan z wynikiem 1780g.

Jak na zawody o Puchar Prezesa PKS Sieradz puchar zwycięzcy wręczył Pan Prezes Sławomir Gozdalik, który po raz kolejny wyraził podziękowania za wieloletnią organizację zawodów o Puchar Prezesa PKS Sieradz.

Wyniki zawodów

 


0
Oceń
(0 głosów)

 Puchar Prezesa PKS Sieradz - 27.05.2017 Kolasa - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł