Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz 2015

/ 1 komentarzy / 7 zdjęć

Mam przyjemność zakomunikować że Mistrz naszego Koła ,Marcin Smulik wygrał zawody w Łęczycy .

Poniżej wiadomość skopiowana ze strony Okręgu.

Wyniki zawodów |  2015-09-30 |  Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Wydrukuj

W dniu 27.09.2015 na zalewie miejskim w Łęczycy odbyły się zawody o Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz 2015. W zawodach wzieło udział 29 zawodników z 13 Kół Okręgu PZW Sieradz.

Zawody przebiegł w miłej koleżeńskiej atmosferze, ryby i pogda dopisały. Wyniki najlepszych oscylowały ok 8 kg. Łowiono głównie leszcze i płocie ale trafiały na wędkę się także przedstawiciele innych gatunków np. okonie i jazgarze.

Zwycięzcą został kolega Smulik Marcin z Koła PZW Kleń Pabianice (sektor C, waga 8 360g), miejsce drugie zajął kolega Pawłowski Arkadiusz z koła PZW Sira Sieradz (sektor B, waga 8 265g) a miejsce trzecie wywalczył kolega Rynkiewicz Damian z koła PZW Zduńska Wola Miasto (sektor A, waga 7 480g).

Pierwsza trójka zawodów otrzymała pamiątkowe puchary, pierwsza piątka pamiątkowe dyplomy a wszyscy zawodnicy otrzymali drobne nagrody rzeczowe.

OKS Sieradz dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zawodach a sędzią i zarzadowi Koła PZW nr 42 w Łęczycy za pomoc w organizacji zawodów.