Puchar Zofiówki 12.10.14

/ 3 komentarzy / 8 zdjęćW dniu 2014-10-12  w miejscowości  Zofijówka odbyły się zawody wędkarskie organizowane przez Koła PZW Kleń,Lutomiersk,Kolumna. W zawodach udział wzięło 46 wędkarzy w tym 4 juniorów.

Spotkanie miało na celu : wyłonić najlepsze Koło na " Zofijówce"(po raz trzeci) ,do tego celu z każdego Koła prezesi wybrali 6 zawodników do drużyny.Rozstawionych po dwóch w sektorze.Jak nazwa zawodów głosi stawką był okazały puchar przechodni.Wyprzedzając wyniki , po raz drugi w historii wywalczyła go drużyna z Lutomierska.

Drugi cel to VII runda Grand Prix Koła Kleń .Dobiega końca sezon i poza tym zostało już tylko
jedno spotkanie do wyłonienia Wędkarza Roku .Tu zbieranie dobrych lokat było ważne dla członków naszego Koła.

Trzeci, najmilszy  akcent to wreszcie zgłosiło się do zawodów czterech juniorów (z Lutomierska)  .Łowili w osobnym sektorze o Puchary w kategorii młodzież.Koła Kleń i Kolumna nie doczekały się reprezentantów.To poddaje pod zastanowienie dziadkom,wujkom itp.Dwóch zapunktowało w kat.młodzież wygrał Rożniecki Piotr ,drugie miejsce wywalczył Sęczkowski Denis,dwaj tak jak ja "przyzerowali" ,ale mam nadzieje że nie żałują spędzonego z nami czasu.

Mimo że tych sroczek za ogon trzymaliśmy kilka ,a nasze łowisko zanotowało  wyjątkowo niski stan wody ,zawody przebiegły sprawnie ,w miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Z rybami szału nie było ale kto potrafił to wydłubał.Najlepsze wyniki padły w sektorze C (po drugiej stronie).

Nasi następcy ,prawdopodobnie przyszła kadra Polski.

1-Różnecki Piotr , 2- Sęczkowski Denis,Różnecki Maciej ,Wesołowski Filip.

Wędkarska młodzieżZwycięska drużyna z Lutomierska :kol.Wasilewski,Kukulak,Banaszak,Wacławski,Smulik,Szewczyk suma pkt.sektorowych 25.

II miejsce Kolumna w składzie :kol.Becht,Socha,Miksa,Jęczmień,Świtała,Jończyk suma pkt.34 .

Ostatnie Kleń w składzie:kol. Dychto,Wojciechowski,Krawczyk,Adamiak,Grys i ja z moimi 15 pkt. razem 38. Na przyszły rok uważniej dobierzemy skład ,sorki chłopaki....

Lutomiersk


 
Najlepsi w swoich sektorach:1- Marcin Smulik , filar drużyny z Lutomierska ,2- Grzegorz Becht i jego kapelusz czołowy zawodnik Kolumny ,3- Marcin Szewczyk Lutomiersk to że potrafi łowić udowodnił w Grand Prix Okręgu Sieradz zajmując IV miejsce.

Pierwsza trójka
 W zawodach które organizujemy poza rybami jest sporo atrakcji w postaci nagród ,większości jest to sprzęt firmy Milo .Zakupiony w atrakcyjnych cenach w firmie Match Pro.

Ci co podjęli rywalizacjęNa koniec prośba,nawet apel koledzy dbajcie o ten puchar bo w przyszłym roku będzie stał w naszej siedzibie.

Pozdrawiam

Marek
 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Puchar Zofiówki 12.10.14 - opinie i komentarze

wasyl1wasyl1
0
sorry Marku,ale nie zobaczyłeś SIŁY Lutomierska.Mamy GO przez dekadę??? (2014-10-23 20:25)
zwir73zwir73
0
Powiem tylko dbaj o niego ,to my nie pokazaliśmy pełnej mocy. (2014-10-23 20:39)
edmundwedmundw
0
Ile w tym roku za Zofiwkę (2015-01-18 15:38)

skomentuj ten artykuł