Zaloguj się do konta

Puchar Kormorana-Kwidzyn 2014

Jest w Kwidzynie przy ul Kasprowicza sklep wędkarsko-myśliwski prowadzony przez P Teresę i Andrzeja Mularczyków.
Kol. Andrzej jest długoletnim działaczem PZW Kwidzyn, wielokrotnie odznaczonym najwyższymi odznaczeniami PZW. Piastował również funkcję Prezesa Koła nr. 4 w Kwidzynie. Jako właściciel sklepu wraz z małżonką od wielu lat organizują dla wędkarzy - spinningistów z Kwidzyna i okolic zawody w wędkarstwie spinningowym. Były to 8-me zawody zorganizowane i sponsorowane przez sklep P. Mularczyków. Zawody odbyły się na rzece Wiśle przy tzw. zwalonym moście / dawny powojenny most kolejowy linii do Smętowa / w m. Grabowo. Jest to dosyć trudny odcinek rzeki wymagający od spinningistów odpowiedniej techniki wędkowania ze względu na częste zaczepy. Ale specjaliści poradzili sobie dobrze. Były straty przynęt ale i były wyniki. Pierwszy komplet został odłowiony już o godz. 9.05. Dokonał tego kol RAFAŁ LIBIATOWSKI ,,zaliczając" dwa bolenie. Odławiane były również szczupaki, okonie i niestety nie wymiarowe sandacze które wracały do wody. Nie było sumów których jest sporo w tym rejonie rzeki. Kolejność zajętych miejsc jest następująca.
Miejsce pierwsze zajął.

1. Rafał LIBIATOWSKI - 7030 pkt. / komplet o 9.05/
2. Marek WORONOWICZ - 745 pkt.
3. Tomasz JUREK - 670 pkt.
4. Tomasz SINKIEWICZ - 575 pkt.
5. Krzysztof PIŁKOWSKI - 515 pkt.
6. Janusz FILIPIAK - 480 pkt.

Po zakończeniu rywalizacji pamiątkowe statuetki i cenne nagrody rzeczowe zawodnikom wręczyli P. Teresa i Andrzej Mularczykowie, organizatorzy i sponsorzy zawodów. Zawody zakończyły się spotkaniem przy tradycyjnym grillu. Zabezpieczenie techniczne zapewniło Koło nr. 4 w Kwidzynie.

Opinie (1)

Grzesiek75

Wielki mi sklep, co się pojedzie to zamknięte, trzeba prosić wielmożną panią by otworzyła, telefon do sklepu jest podany którego nikt nie odbiera ,żenada. [2014-10-12 20:19]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej