Pudełka do przyponów hook Line Box (Ręczna produkcja)

/ 4 komentarzy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę skrzynek do przechowywania przyponów wędkarskich. Produkty te skierowane są przede wszystkim dla wędkarzy wyczynowych, którzy podczas zawodów wędkarskich muszą mieć możliwość szybkiego dostępu i wymiany przyponów.
Znane nam wszystkim wyroby pozwalają przechowywać w sobie kilkadziesiąt przyponów. W jednym pudełku HookLine Box możemy przechowywać ich kilkaset. W trakcie zawodów wędkarskich kiedy czas odgrywa ogromną rolę zawodnik otwierając wieko widzi wszystkie swoje przypony i ma możliwość natychmiastowej decyzji o wyborze odpowiedniego rozmiaru i długości.
Konstrukcja pudełka przewiduje magazynowanie bardzo dużej ilości gotowych przyponów a jednocześnie uniemożliwia jakiekolwiek otarcia i zagniecenia żyłki. Umieszczenie haczyka na pręciku, który swobodnie spoczywa oparty o łuk kolankowy zapewnia bardzo szybkie uwolnienie i zdjęcie gotowego przyponu.
Jak już wspominaliśmy przypony spoczywają między dwoma pręcikami, które umieszczone są na listwach w odstępach 2 cm co zapewnia wygodny dostęp. Jeden pręt podtrzymuje haczyk na łuku kolankowym, drugi pętlę przyponu.
Taki sposób umiejscowienia haczyka uniemożliwia stępienia ostrza i zadzioru. Żyłka przyponowa jest swobodnie umieszczona między pręcikami i nie ma kontaktu z żadnym materiałem lub tworzywem.
Możemy być zatem pewni o swoje przypony. Nasze pudełka wykonane są z drewna, które jak wiemy, ma właściwości izolacyjne. Jest to ogromnym atutem naszych wyrobów, ponieważ rozwiązania z tworzyw sztucznych mają większą absorpcje ciepła, które jest wrogiem żyłek.   
 Pudełka pomalowane są farbami, które zabezpiecza ją przed promieniami UV i są wodoodporne. Podpatrując najlepszych wędkarzy w Europie wnioskujemy, że jest to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób przechowywania i transportowania przyponów

Czas oczekiwania na niektóre wersje może wynosić 2 tygodnie.


W ofercie posiadamy cztery rodzaje pudełek:

1. Ablette – pudełko przystosowane do przechowywania przyponów uklejowych. Dwa rozmiary przyponów: 10 i 15 cm.


2. Roach
– pudełko do przyponów na małe i średnie ryby. Przeznaczone do
przechowywania haczyków o najmniejszych rozmiarach, takich jak: 26, 24,
22, itp. Trzy rozmiary przyponów: 15, 20 i 25 cm.

3. Lake, Canal – pudełko uniwersalne z przeznaczeniem do metod odległościowych. Cztery rozmiary przyponów: 20, 25, 30 i 40 cm.

4. River – pudełko do przechowywania najdłuższych przyponów, tj. 40 i 50 cm.

GALERIA
Kontakt
hooklinebox@wp.pl
tel. 509 409 149


UWAGA:


Prezentowane pudełka z logo innym niż logo firmy HOOKlineBOX nie stanowią oferty handlowej

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Pudełka do przyponów hook Line Box (Ręczna produkcja) - opinie i komentarze

roman55roman55
0
Jutro będę miał okazję obejrzeć na żywo pudełka do przyponów. Pokaz w Lublinie sprzętu firmy: Milo, HOOK LINE BOX. Pozdrawiam***** (2013-02-23 22:15)
kuzyn78kuzyn78
0
I co / podobały sie pudełeczka ? (2013-02-25 10:00)
roman55roman55
0
Pudełeczka super szkoda że były wystawnie tylko dwa modele Ablette w wersji standard i Roach w wersji ekskluzywnej z logiem Milo. Pozdrawiam (2013-02-25 16:44)
kuzyn78kuzyn78
0
Z tego co wiem Przemek Wojtas (producent tych pudełek) nie miał w ten weekend czasu żeby pojechać na pokaz i dlatego z racji że było mało miejsca w busie Krzysiek zabrał tylko dwie sztuki aby tylko jakoś to zobrazować (2013-02-25 21:22)

skomentuj ten artykuł