Pudełka TRAPER na muchy

/ 7 zdjęć


Dziś dostałem przesyłkę - nagrody z konkursu z facebook"a. Otrzymałem pudełko jednokomorowe TRAPER na muchy, błystkę obrotową DAM Effzett, haki Gamakatsu LS 3510G oraz dwa woblery SPRO. Do tego jeszcze muszę doliczyć rabat do jednego ze sklepów internetowych oraz katalog firmy MAX na 2013 rok. Test nad wodą zrobię za niedługo, ponieważ mam teraz dużo nauki i w ogóle (testy na zakończenie III gimnazjum). Chyba już za niedługo zakończę sezon i poczekam do wiosny, a przez zimę muszę "podciągnąć" oceny. Ale te rzeczy testów nad wodą się doczekają. Oto krótkie opisy pierwszych wrażeń tych przedmiotów.

Pudełko wyprodukowała firma Traper. Jest ono koloru czarnego. Przeznaczono je prawdopodobnie na muchy. Ma w środku gąbki: na dole falowaną, a na gorze płaską. Jego wielkość to 14x9 cm. Nie jest duże, więc zmieści się w kamizelce.

Błystka obrotowa nr. 4 wyprodukowana przez firmę D.A.M, jej nazwa to Effzett Standard. Jej ciężar to 10 gram. Blaszka wraz z kotwicą ma 8 cm długości. Kotwica jak na razie jest bardzo ostra. Z jednej strony paleta blaszki ma ładny wzór i błyszczy się brokatem. Jest srebrna, jej trzonek jest złoty.

SPRO PowerCatcher Minnow jest to wobler przeznaczony na szczupaki i większe okonie. Jego długość to 7 cm, a ciężar - 10 gram. Ma wbudowaną w korpus grzechotkę i oczy 3D. Wyposażony jest w bardzo ostre kotwice. Wobler jest kolorów - idąc od przodu - czerwony, a potem srebrny, szary. Na brzuszku ma wypisaną nazwę firmy - SPRO. Wabik pracuje na głębokości 1,5 metra.

Wobler PowerCather plus firmy SPRO. Również jak jego wyżej opisywany kolega z pudełka (już za niedługo) posiada oczy 3D, wbudowaną w korpus grzechotkę oraz ostre kotwice. Wobler waży 10 gram i ma długość 8 cm. Wobler jest pomalowany kolorami "naturalnymi". Moim zdaniem ma za zadanie przypominać okonia. Ma pomarańczowy brzuszek, jego boki są zielonkawe w czarne paski, a góra (grzbiet) - ciemny. Pracuje na głębokości 1,5 metra.

Haczyki Gamakatsu LS - 3510G. Otrzymałem dwa rozmiary: 1 i 2/0. W każdym z opakowań mieści się 25 złotych haków. Są to haczyki "z łopatką". Nie lubię wiązać tych modeli, ale mam ich coraz więcej w skrzynce (wygrane w zawodach, konkursach), a więc muszę się nauczyć! Już znalazłem sobie w Internecie łatwy sposób. Są one bardzo ostre. Mają niewielki zadzior (który pewnie przed łowieniem usunę).

Za niedługo pudełko, woblery i blaszka będą testowane w wodzie, w Lubatówce. Będę sprawdzał jak pracują. Nie liczę na to, że złowię coś na nie, na tej rzeczce, ponieważ z rybami jest tam bardzo słabo. Haki przetestuję podczas wypadu na karpie - prawdopodobnie na karpie.
Pozdrawiam Kamil Skwara


Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

 


4.7
Oceń
(14 głosów)

 

Pudełka TRAPER na muchy - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

 

Sklep wedkuje.pl

Spro Red Arc Legend