RATOWANIE RZEK ORAZ RYB I FLORY.

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Wszystko co bym chciał tu napisać zawarte jest w tym oto linku .Miłego oglądania oraz refleksji związanych po oglądnięciu tego filmiku.Jak sadzicie , dlaczego Polacy w dalszym ciągu robią błędy które już dawno zachód europy wycofał???!!!!Dlaczego wciąż próbujemy ujarzmić rzeki, to przecież bez sensu a może tu chodzi jak zwykle o kasę!!!!!!!!
Oto wspomniany LINK :Mam nadzieję że redakcja nie usunie tego linku tego autora...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Aht_60-TpXQ

Jeśli naruszam regulamin to robię to w mieniu wędkarzy i naszych rzek ,bo przecież w tym linku o tym jest mowa.

 


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

RATOWANIE RZEK ORAZ RYB I FLORY. - opinie i komentarze

janek1985janek1985
0
świetny reportarz no panowie hydrotechnicy siadać na wałach i płakać nad swoją spartoloną robotą, a i dookoła ułożyć te tony betonu i plakać ,plakać do skutku aż wraz z łzami wylejecie swą głupotę!!!!! (2013-03-03 17:32)
TomekooTomekoo
0
Film już widziałem kiedyś , jak i wiele innych podobnych... Myślę Rysiek że ludzie robią to celowo nadmiernie , ręka umywa rękę . Gdzieś widziałem ciekawy art z filmem w internecie jak sąsiedzi z za granicy (Niemcy) wycofują się z prostowania rzek itp. tylko po to by przywrócić naturalne tereny zalewowe rzekom . Europa już zrozumiała że nie ma sensu niszczenia ekosystemu a Polska jest zacofana i pozwala nadal na topienia całych wiosek przez sztuczne nagromadzenie zbiorników zaporowych i prostowanie koryt rzecznych . Pozdrawiam . (2013-12-24 20:50)

skomentuj ten artykuł