Zaloguj się do konta

Record Sweet MS Secret daje ryby

Czy ryby biorą w październiku i listopadzie ?????
Większość z moich "doświadczonych" kolegów już dawno zakonserwowało sprzęt na zimę i jedyne co im pozostało to oglądać Robinsona na yt ale do rzeczy bo ma być krótko i na temat.
Święto zmarłych czas zadumy i odwiedzania grobów,zamknięte cmentarze, kilka godzin wolnego czasu,piękna pogoda i spontaniczna decyzja jadę na ryby, zabieram wędki zanętę MVDE ( RECORD SWEET oraz dodatek M’S Secret  ) i resztę sprzętu  Wybieram zbiornik zaporowy na rzece MROGA , w  którym pływają karpie, płocie , leszcze i karasie.
Zarzucam czekam chwile i mamy pierwszą rybkę  fajne,energiczne branie dosyć szybka walka i na brzegu mamy niewielkiego leszcza.
Zarzucam drugi raz i na haku ląduje bardzo ładny Karaś ,no myśle, co tam szczęście, pewnie ktoś na górze czuwa.
Ale dla zaprzeczenia mojej spiskowej teorii, łowię dalej, łącznie przez 4 godziny złowiłem 1 karasia i niezliczoną ilość leszczy,ale wszystkie takie dłoniaki.
Dlatego jeżeli już nie łowicie białej ryby,a jedynie drapieżnika to zachęcam do wyciągnięcia sprzętu i powrotu na łowiska naprawde warto jest szansa na wiele okazałych sztuk białorybu, a szczególnie karasie,które zbierają "tłuszczyk"na zime.
Mam nadzieje że po przeczytaniu tego artykułu choć jeden wędkarz przekona sie że łowić jesienią naprawde warto,
a zanęty MVDE są jednymi z bardziej skutecznych na rynku.
Pozdro dla was wędkarskie świry 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej