Regulamin Organizacyjny Koła

/ 7 komentarzy

 Ponieważ niektórzy dotychczas nie mieli możliwości zapoznać się z Regulaminem Organizacyjnym Koła, pozwoliłem sobie taki Regulamin zamieścić do ogólnej wiadomości.

Mam nadzieję, że informacja taka w znacznym stopniu przyczyni się do zwiększenia wiedzy na temat społecznej pracy władz Koła na rzecz  PZW.

Niektórzy z Kolegów wędkarzy formułują krzywdzące i obraźliwe wypowiedzi wobec wieloletnich działaczy PZW. Zarzucając im nieróbstwo i siedzenie na tzw "tyłku", jak również wysuwają zarzuty dotyczące przyznania ulg w opłatach za znaki wartościowe PZW z tytułu otrzymanych odznaczeń PZW - cytuję tylko  mały fragment wypowiedzi: 

" Dojdzie do tego, że członkami PZW będą koledzy których opłata sięga ok 17 zł. Wtedy będzie RAJ  "

Gorąco wierzę w to, że zamieszczony Regulamin wyjaśniwiele zagadnień związanych z pracą aktywu koła.

Ponad to należy pamiętać, że wielu z naszych Kolegów jest wieloletnimi działaczami nie tylko w kołach, ale również na szczeblu okręgu. Wykonują ogromną i nieocenioną, społeczną pracę za rzecz PZW. Są wśród nas Koledzy, którzy przepracowali na rzecz PZW po 30 i więcej lat. Dzisiaj  należy im się szacunek i słusznie podziękowanie w postani niższej opłaty za znaki wartościowe PZW ...

Niektórzy z Kolegów wędkarzy jakby jednak nie zauważali tego wszystkiego i formułują niesłuszne i krzywdzące opinie wobec tych, którzy większość swojego życia poświęcili dla społecznej pracy na rzecz PZW...

Z Wędkarskim Pozdrowieniem

Wiesław Goli

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Dokumenty (1)Regulamin Organizacyjny Koła - opinie i komentarze

KRED 54KRED 54
+2
Miałem nie zabierać głosu w tych wypocinach,licząc,że ktoś się włączy do dyskusji,ale widać nie ma takich niezadowolonych.No to skomentuję:Kolego Wiesławie:zostaw kolegów,którzy tworzyli i pracowali na rzecz PZW.Za ich rządów wędkarze mogli wędkować w całym kraju za jedną opłatą tzw.KRAJOWA.Teraz,żeby móc wędkować w swoim województwie/Łódzkim/trzeba zapłacić ok.500zł.Czyli zastawianie się kolegami "Starszymi",którzy swoje ulgi nabyli pozytywną pracą dla całej Rodziny Wędkarskiej jest aroganckie.Niszczenie tego co koledzy stworzyli w latach ich czynnej działalności jest co najmniej nie w porządku ,nie chcę wyrażać się dosłownie.Cytowanie przez kolegę fragmentów wypowiedzi,które miały inne znaczenie i przypisane innym tematom jest przegięciem.Nic dziwnego,że kolega bierze te wypowiedzi do Siebie,bo to było o bieżącej władzy w PZW.Uderz w stół,a nożyce.......................... Z pozdrowieniem dla kolegów wędkarzy,którzy dostąpią przywileju wędkowania na naszej wodzi w Białej.K Redzynia (2016-02-25 10:41)
multinovamultinova
0
@KRED 54 Krzysiek jako moderator mam obowiązek dbania o porządek na stronie naszego koła, czytałem wszystkie twoje komentarze i radzę przeczytaj regulamin wędkuje.pl. Jak masz ochotę komuś dopiec, to używaj prywatnych wiadomości. Publiczne ataki na innych użytkowników strony są niedopuszczalne, jest to szerzenie nienawiści w sieci. (2016-03-13 10:01)
KRED 54KRED 54
-1
multinova Arek to są także i Twoje słowa z których , jak doszło do głosowania ,to się odwróciłeś od kolegów.Tak nie wiem czy powinieneś się teraz włączać do dyskusji.W tym akurat komentarzu nie są poruszane sprawy osobiste lecz całego Związku,a co idzie dalej naszego koła 29 UW.Nie pozwolę by ktoś zbijał kapitał swojej "kariery" w PZW niszcząc dotychczasowe osiągnięcia innych zasłużonych kolegów.Jeżeli to jest nękanie lub inna forma "dpiekania' to sry!!!!!!!! (2016-03-17 09:09)
multinovamultinova
0
Krzysiek, naprawdę jesteś zabawny. Tu nie ma żadnej dyskusji, atakujesz innych użytkowników. Ja założyłem ten blog i jestem tu moderatorem, na twoje chamskie ataki nie pozwolę (myślałem że nigdy nie będę musiał Ci tego pisać). Następne zaczepki skończą się dla Ciebie usunięciem z tego blogu a może i banem. Pozdrawiam i życzę dużo spacerów na świeżym powietrzu. (2016-03-19 01:15)
KRED 54KRED 54
+1
multinova -TY się zwierz"moderatorem"tym który czuwa nad sprawami ,które są poruszane na blogu,Ja bym to nazwał 'imperatorem" , który narzuca jakie opinie i jakie wpisy mają być na blogu.Nie podejmujesz tematu ,który jest nie wygodny "Twojemu Moderatowi" .Strona Koła ,jak i informacje nie są dla Ciebie, lecz dla wędkarzy, którzy należą do tego koła i to Ty powinieneś dbać , aby wszystkie tematy tam poruszane,były omawiane i to Ty jesteś od tego , aby doradzać.Teraz postaram się być jak Mnie nazwałeś "CHAMSKI":Woda w Białej ,jest nadal wodą należącą do gminy Zgierz.Pisanie , że woda ta jest własnością okręgu Łódź jest kłamstwem.Przeglądając wpis wód Okręgu Łódzkiego na rok 2016, nie zauważyłem takiej wody.To co piszesz o Mnie jest tylko potwierdzeniem,że jesteś pod wpływem gościa którego nie powinno być w naszej rodzinie.Dziękuję za usunięcie Mnie z członków KOŁA nr29UW.Znajdź trochę czasu na sen.Dużo zdrowia na WIELKANOC. NIE ODPISUJ BO TO ŻENADA. (2016-03-22 21:21)
multinovamultinova
-1
Cytuję: TY się zwierz? ,,Jam nie zwierz, jam jest człek" ha ha ha. (2016-03-28 23:05)
KRED 54KRED 54
0
Nie człek,lecz Ćwiek! ha.ha.ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2016-04-01 10:22)

skomentuj ten artykuł