Relacja z I wędkarskich Mistrzostw Gminy Miedzichowo

/ 16 zdjęć


           Z inicjatywy Wójta Gminy Miedzichowo  Stanisława Piechoty z okazji Gminnych Dożynek dnia 4 września 2016r. odbyły się na zbiorniku wodnym w Miedzichowie zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Gminy. W zawodach tych mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy naszej gminy posiadający kartę wędkarską bez względu na przynależność do koła.
          Mamy nadzieję, że to pierwsze z wielu takich spotkań i na stałe w kalendarzu Gminnym zagości ta impreza wędkarska przygotowana właśnie dla mieszkańców, tym bardziej, że cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowaniem. Swoją obecność i gotowość do rywalizacji potwierdziło bowiem aż 36 zawodników.
Chętni łowić mogli na 2 wędki, zdecydowano że do siatek trafić mogła wyłącznie biała ryba.
           Po rozlosowaniu stanowisk zdecydowano, że same zawody rozpoczną się o 08.30 tak by wszyscy mogli dotrzeć na przydzielone im miejsca i spokojnie przygotować sprzęt do rywalizacji.
           Po zakończeniu wędkowania w swój obchód ruszyła komisja wagowa, a goście, rodziny i znajomi zawodników udali się na miejsce zbiórki gdzie mogli się poczęstować pyszną grochówką.
           Podsumowania zawodów dokonał Wójt Gminy Miedzichowo dr Stanisław Piechota wyrażając zadowolenie z integracji mieszkańców gminy Miedzichowo i zapraszając ich na kolejne tego typu zawody za rok. Wręczył też ufundowany przez siebie puchar Zenonowi Wachowiakowi który wygrał łowiąc 1,99 kg ryb w tym prawie 1,5 kg karpia. II miejsce przypadło  Damianowi Ossesowi, III Piotrowi Rutkiewiczowi. Nagrody rzeczowe odebrało w sumie 14 pierwszych zawodników.  Specjalną nagrodę ufundowała Pani Ewa Wachowiak ze sklepu Zooja ze Lwówka za zdobycie 13 miejsca. Przypadła ona Markowi Wirze.
 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Relacja z I wędkarskich Mistrzostw Gminy Miedzichowo - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł