Zawody spinningowe PZW 124 Gdynia

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć


Zgodnie z zapowiedziami w dniu dzisiejszym odbyły się majowe zawody spinningowe Koła PZW nr 124 Gdynia przy JW. 3114 na jeziorze Wysoka. Akwen na którym były rozgrywane zawody jest doskonale wszystkim znany. Zbiórkę uczestników zarządzono na godz. 07:00. Na zawody stawiło się tylko 4 kolegów. Po przybyciu na miejsce zbiórki i zebraniu opłaty startowej przez skarbnika, zaczęto przygotowywać sprzęt. W trakcie tychże czynności zostały przekazane zasady punktacji.

Dzień zapowiadał się na bardzo upalny i nikt z nas nie liczył na dobre wyniki. Doszliśmy do porozumienia, że zawody będą rozgrywane na „żywej rybie”, co oznaczało zwrócenie wolności każdej złowionej rybie zaraz po dokonaniu pomiaru, bez zbędnego męczenia sesjami zdjęciowymi. Ustalono zakończenie rywalizacji na godz. 12:00.

Robiło się coraz goręcej, ale na szczęście wiatr coraz mocniej zaczął powiewać. Wszyscy powoli przemieszczaliśmy się wzdłuż brzegów jeziora, tak jak ustaliliśmy, niedaleko siebie. Wyniki nie były rewelacyjne. Najwyraźniej szczupaki i okonie nie żerowały tego dnia. Niemniej jednak udało się kilka rybek skusić na błystki obrotowe. Złowiono łącznie 1 szczupaka i 2 okonie, którymi tego dnia 3 kolegów zapunktowało. Zwycięzcą naszych majowych zawodów spinningowych został kol. Mariusz Kościelski.

Wyniki przedstawiają się następująco:
1. Mariusz Kościelski – 800 pkt.;
2. Sławomir Kordyński – 190 pkt.;
3. Wojciech Mrowiński – 90 pkt.

Po zakończeniu rywalizacji rozdano nagrody rzeczowe, znanych i uznawanych producentów sprzętu wędkarskiego, według zajętych miejsc: kołowrotek spinningowy, wędkę spinningową oraz plecionkę. Dobre humory dopisywały wszystkim. Wymieniliśmy jeszcze kilka zadań między sobą i dokonaliśmy ustaleń dotyczących następnych zawodów, mających odbyć się jesienną porą.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim kolegom sukcesów podczas kolejnych zawodów. Dziękujemy kol. Pawłowi za zaangażowanie i organizację tej kameralnej imprezy. Szkoda, że niektórzy koledzy całkowicie zignorowali jego starania. Połamania!!!

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Zawody spinningowe PZW 124 Gdynia - opinie i komentarze

SlyderSlyder
0
Bardzo żałuję, że nie mogłem dołączyć pomimo zapowiedzi pojawienia się na zawodach. Szczere gratulacje dla wszystkich kolegów. Połamania!!!! (2014-05-24 16:53)
chipsusmaximuschipsusmaximus
0
Dołączam się do gratulacji!!! Połamania koledzy!!!!!!!!! (2014-05-24 16:59)
aldentealdente
0
Takie imprezy są "the best" :-) Pozdrówka! (2014-05-31 12:39)

skomentuj ten artykuł